Wyszukiwałeś:

21

. Znaleziono 8105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 21

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8105 wszystkich):

Wątek na forum: Remonty drogowe w Krakowie zakończone

ale czy jadąc od katowic na rzeszów lepiej pchać sie w miasto czy na obwodnicę? tak okolo 21:00 ? ~niewiele napisali

 

Kimball buduje fabrykę koło Poznania

Amerykańska firma Kimball Electronics produkująca systemy elektroniczne dlaprzemysłu motoryzacyjnego zainwestuje w naszym kraju 21 mln euro. Polskioddział koncernu rozpoczął już budowę nowej fabryki w Sadach pod Poznaniem.

 

50 urodziny MINI w Krakowie

Mini Kabriolet, Mini w ogrodzie, Mini „w kapslach”, Mini w pałacuBuckingham, Mini w wersji rajdowej – to tylko niektóre z 11najwspanialszych okazów Mini Morrisów, w różnycharanżacjach, które będzie można podziwiać w dniach 21-31października w Galerii Krakowskiej.

 

Nowy wiadukt w Ustce

Po niespełna trzech miesiącach budowy we wtorek 24 listopada br. oddano doruchu nowy wiadukt w Ustce w ciągu drogi krajowej nr 21 (ul ObrońcówWesterplatte). Przypomnijmy, ustecki wiadukt, będący w ciągu drogi krajowejnr 21 osunął się w styczniu br., a został rozebrany w lutym br. Realizacjainwestycji wyniosła ponad 3,7 mln zł.

 

Nagrody MOTO IDEA wręczone

Podczas konferencji Moto Idea, która odbyła się 20 i 21 kwietnia wKrakowie, zostały wręczone nagrody osobom i przedstawicielom firmprodukcyjnych branży motoryzacyjnej. Nagrody wręczono w trzech kategoriach:Osobowość Polskiej Motoryzacji, Moto Trendy i Inwestycja Roku.

 

Ośmiu chętnych do kontynuowania budowy A4 Brzesko-Wierzchosławice

Osiem firm i konsorcjów złożyło oferty na kontynuację budowyautostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice . Najniższa opiewa naokoło 642 mln zł a najwyższa na ponad 794 mln zł. W przetargu, wktórym kryterium ceny stanowi 70 % a termin wykonania 30 % większośćoferentów zobowiązuje się do wybudowania 21 km odcinka autostrady wciągu 15 miesięcy. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanychprzerwanych w marcu 2011r (z budowy tego odcinka wycofało siepolsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit). Odcinek A4Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinek powstającej autostrady A4 w woj.małopolskim.

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Dofinansowanie dla małej obwodnicy Słupska

Budowa małej obwodnicy Słupska w ciągu DK nr 21 to kolejna inwestycja,która otrzymała wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

Obwodnica Słupska ze wsparciem z UE

Nowy przebieg drogi krajowej nr 21 w Słupsku to kolejna inwestycja,która otrzymała wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

Remont drogi krajowej nr 21

Na odcinku drogi krajowej nr 21 między Miastkiem a Dretyniem wwojewództwie pomorskim zostanie połozona nowa nawierzchnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018