Wyszukiwałeś:

chevrolet X

general X

motors X

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet general motors

Twoje wyniki wyszukiwania (201 - 210 z 210 wszystkich):

Nowy warszawski salon Mazdy

W ubiegły weekend nastąpiło oficjalne otwarcie nowego, czwartego już punktudealerskiego Mazdy w Warszawie - Mazda Nivette.

 

Będzie mini Opla

To już pewne. Przedstawiciele Opla zapowiedzieli, iż w 2013 roku w oferciefirmy pojawi się nowy i zarazem najmniejszy w stawce model. Tym samym Opelzacznie rywalizować w coraz szybciej rozwijającym się segmencie A, wktórym wielu producentów ma już swoich przedstawicieli.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

Turbo - ekstra oddech dla silnika

W latach 70-tych ubiegłego wieku świat motoryzacji uległ nowej modzie,którą ukształtowało pięć liter. Słowo "Turbo" -wypowiadane z ust entuzjastów samochodów niosło za sobą emocje,siłę i nowoczesność. Mimo, że od czasu pojawieniu się na rynku takich autjak BMW 2002 ti, Porsche 911 czy Renault 5 minęło wiele lat, koncepcjadoładowywania silnika spalinowego dodatkową dawką sprężonego powietrza nieupadła. Wręcz przeciwnie, ma się doskonale. A za sprawą tzw. downsizingu,czeka ją świetlana przyszłość.

 

Sprzedaż samochodów - Europa w odwrocie

Kryzys w branży samochodowej nadal się pogłębia. Na rynku europejskimsprzedaż nowych aut w maju ponownie spadła, a producenci starają sięminimalizować straty dzięki dobrej koniunkturze w Chinach i StanachZjednoczonych. Prognozy na czerwiec, również nie są optymistyczne.

 

Triumfalny atak Opla

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Po kilku miesiącach dominacji Kii i DaciiDuster na czoło rankingu Top Ten mojeauto.pl wdarł się Opel Astra. To jednaknie koniec zaskoczenia, bowiem jeszcze większym przebojem października byławans na drugą lokatę Opla Insigni. I to aż o 29 pozycji.

 

Elektryczne coupe Cadillaca

Chevrolet Volt, Opel Ampera... General Motors coraz śmielej radzi sobie wświecie ekologicznych modeli. A potwierdzeniem tej tezy jest zaprezentowany wDetroit Cadillac ELR, który już w 2014 pojawi się w sprzedaży.

 

Europejczycy najchętniej kupują...

Ubiegły rok na europejskim rynku aut nowych zakończył się sporym, bo prawie8-proc. spadkiem sprzedaży. Mimo to nie wszyscy producenci będą go źlewspominać. Wśród wygranych znalazły się m.in. Land Rover, Audi orazKia, a najchętniej wybieranymi modelami przez Europejczyków byłyVolkswageny Golf oraz Polo, a także Ford Fiesta.

 

Niro, czyli koncepcyjny crossover Kii

O tym koncepcyjnym modelu, który Kia pokaże podczas zbliżającej sięwystawy we Frankfurcie, już informowaliśmy. Dziś wiemy nieco więcej, w tymjak będzie się ten model nazywał. To będzie Kia Niro.

 

Niższa cena Ampery

Czy sprzedaż na poziomie 11 sztuk może zadowalać? To zależy. Jeślimówimy o samochodzie napędzanym energią elektryczną i polskim rynku,to wcale nie musi być to postrzegane jako słaby wynik. Władze Opla mająjednak inne zdanie i postanowiły obniżyć cenę Amperę aż o 50 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet general motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022