Wyszukiwałeś:

210

. Znaleziono 339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 210

Spróbuj też wyszukać: 210D

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 339 wszystkich):

Citroen C4: C4

5 Gdybym miał zmieniać samochód, napewnobyłby to Citroen, może C5, ale to naprawdę dobre pojazdy.

 

Wątek na forum: Fiat Ducato "Truckster": Wyścigowy van

samochód wzrokowo prezentuje sie całkiem nieźle, ciekawe jak sie go prowadzi, i czy jest zbudowany z odpowiednio dobrych materiałów. Cóż poczekajmy na efekty. :) ~Arek z Jaworzna

 

Wątek na forum: Świeże MINI

Ciekawe jak to jedzi w porownaniu z moim Cooperem S 210 konnym ;-) ~Nikolas

 

210 tys. Land Cruiserów z awarią

Toyota na całym świecie wzywa do serwisu 210 tys. egzemplarzy modelu LandCruiser Prado. Powodem ogólnoświatowej akcji serwisowej jest wykrycie awariakołnierzy tylnych półosi.

 

Dynamiczny i zielony

Odświeżona niedawno gama modeli Saab 9-5 Sedan oraz SportCombi jest nadalposzerzana o nowe elementy. W najnowszym dziele szwedzkiego producentazastosowano ekologiczny, 210-konny silnik o pojemności 2,3 litra.

 

Słupsk: Droga krajowa zamiast wojewódzkiej

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego jednogłośnie przyjęli uchwałęw sprawie przekwalifikowania drogi wojewódzkiej nr 210 Słupsk –Ustka, na drogę krajową. Ma to pozwolić na pozyskanie funduszy i szybszyremont tej trasy.

 

Wybudują drogi w zamian za tarczę

W regionie słupskim mają zostać zrealizowane trzy ważne inwestycje drogowe:budowa drogi ekspresowej S6, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 211 orazzmiana drogi wojewódzkiej nr 210 w drogę krajową. Będzie to formawsparcia w zamian za ulokowanie w Redzikowie tarczy antyrakietowej.

 

Eos i Scirocco niczym Golf GTI

Do tej pory posiadacze najmocniejszych wersji Eosa i Scirocco mogli czuć sięnieco gorzej niż ich koledzy za kierownicą topowej odmiany Golfa, ze względuna słabszy o 10 KM silnik. Teraz się to zmieniło, bo pod maską wszystkichtrzech modeli pracować będzie to samo stadko 210 koni.

 

Wątek na forum: Mazda 6 i 210 tys. km przebiegu

Witam. Czy jest sens kupować mazdę 6 z 2005 roku o przebiegu 210 tys. km? Silnik w samochodzie to 2.0 diesel o mocy 143KM. nJak z trwałością tego silnika? Asdyc

 

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Japoński producent zabiera do Genewy Yarisa GRMN, czyli najostrzejszą odmianęmałego hatchbacka przygotowaną przez specjalistów z Gazoo Racing.Trzydrzwiowa wersja ma pod maską silnik o mocy 210 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019