Wyszukiwałeś:

214

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 214

Spróbuj też wyszukać: 214 rover hak DW 242 22

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Corvette Z06: Vette

5 Super auto, moc powala.

 

Wątek na forum: Największa budowa Europy

A pomyslec ze od 10 lipca bede uczestniczyl w najwiekszej budowie Europy - praktyki 2006 ~Mariusz - WAT

 

Lęborska inwestycja

Budowa dwupoziomowego skrzyżowania drogi 214 z linią kolejową wraz zmodernizacją ul. Zwycięstwa i rondem w Lęborku to inwestycja zakładającapoprawę atrakcyjności inwestycyjnej poprzez odblokowanie głównego szlakukomunikacyjnego w mieście.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Wzrost, choć tak naprawdę to spadek

Choć statystyki sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku i wsierpniu, i od początku roku wskazują na nieznaczny wzrost, to jednak wciążspora w tym zasługa reeksportu.

 

Na A1 rusza budowa węzła Warlubie – będą utrudnienia

We czwartek, 25 marca br. na dobre rusza budowa wiaduktu drogowego, będącegointegralną częścią nowobudowanego węzła autostradowego w Warlubiu. Wrezultacie, w rejonie prowadzenia prac, na odcinku około 2 kilometrów,dojdzie do zamknięcia sukcesywnie raz jednej, raz drugiej jezdni.Kierowców korzystających z autostrady A1 czekają zatem poważne zmianyorganizacji ruchu. Utrudnienia potrwają w sumie pięć miesięcy.

 

Infiniti EX z dieslem

Na początku maja poznaliśmy ceny pierwszego Infiniti, pod maskęktórego trafiła jednostka wysokoprężna, czyli modelu FX. Dziś wiemyjuż, ile trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczem nieco mniejszegocrossovera EX, również z dieslem.

 

DW 214 ? niedokończona autostrada do Łeby

Bez ostrych zakrętów, długie proste, a po drodze prawie żadnychzabudowań. Część drogi wojewódzkiej nr 214 z Warlubia do Łeby toniedokończona, przedwojenna autostrada.

 

Pieniądze z UE na ulice Lęborka

Lębork na przebudowę ulic Kusocińskiego i Mieszka I otrzymał blisko 11 mlnzł unijnego wsparcia. Cała inwestycja będzie kosztować ponad 14,5 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019