Wyszukiwałeś:

216

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 216

Spróbuj też wyszukać: 6 216 SPRINTER

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Peugeot 207: PEUGEOT 207

5 Auta francuskie albo się kocha albonienawidzi!Peugeot 207 jest takim samochodem, w ktorym mozna odnaleźćpiękno!Niema w tym segmencie samochodu równie pięknego jak i on!Prowadzi się penie i dobrze!Jedyny mankament według mnie to jak na silnik 1,4 m...

 

Wątek na forum: Nowy Mercedes Sprinter

ciekawa odsłona nowego sprintera,zaskoczyła mnie stylistyka wnętrza ~jarecki

 

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

100 mln na pomorskie drogi

W 2005 roku kosztem blisko 100 mln złotych rozpoczęła się realizacja dwóchnajwiększych inwestycji w historii samorządu województwa pomorskiego. Obaprojekty obejmujące modernizację i przebudowę około 18 km dróg wojewódzkich i powiatowych uzyskały dofinansowanie ze środków europejskich.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Grójec: Gotowa ekspresowa obwodnica

19 września bieżącego roku oddano do użytku kolejny odcinek drogiekspresowej S7, który jednocześnie pełni funkcję ekspresowej obwodnicyGrójca. Przebudowa ponad 8 km odcinka drogi krajowej do parametrówtrasy szybkiego ruchu kosztowała około 216 mln zł

 

Rekordowa "Noc Cudów"

Druga edycja "Nocy Cudów" w salonach Fiata ponownie okazałasię sporym sukcesem. Tylko podczas dwóch dni 19-20 czerwca sprzedano1.216 samochodów, pobijając tym samym wynik zeszłoroczny.

 

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej w kolejce po fundusze

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej, zwana potocznieOPAT-em ma być przedłużeniem kończącej się obecnie w Gdyni-Chylonitrójmiejskiej obwodnicy i ma połączyć również Rumię i Redę,jednocześnie odciążając obecną drogę krajową nr 6 w kierunku Słupska.Ponadto ma zapewnić lepszy dojazd w kierunku Półwyspu Helskiego.Władzom województwa pomorskiego oraz lokalnym samorządom zależy, abyponad 14 kilometrowa trasa została zakwalifikowana jako droga krajowa. Tylkowtedy jej budowę będzie prowadziła za pieniądze z budżetu państwaGeneralna Dyrekcja Dróg i Autostrad. Szacowany koszt przedsięwzięcia toaż 1,1 mld zł.

 
 

Ponad 63 mln unijnego wsparcia na pomorskie drogi

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 216 i 240 oraz ulicy Jabłowskiejw Starogardzie Gdańskim, łączącej drogi wojewódzką nr 222 i krajowąnr 22 otrzyma dofinansowanie unijne.  

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019