Wyszukiwałeś:

218

. Znaleziono 136 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 218

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Hyundai Lantra: Będzie Pan zadowolony ;)

5 To mój drugi Hyundai (mam go 3 lata),poprzednio był Pony (przez 4 lata). Kolejny też będzie Hyundai :) Żałujętylko, że kolejna generacja Lantry (właściwie już Elantra) nie występujejako kombi. Z czystym sumieniem polecam ten samochód - jest tym,...

 

Wątek na forum: VW: Duża fala awarii w USA

znaczy sie ze tylko japonskie auta jeszcze dają radę, nawet neimeickie to jeden wielki sheet ~radek

 

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

Unijne miliony na pomorskie drogi

Ponad 43 mln zł (wartość całej inwestycji to niemal 60 mln zł) otrzymałsamorząd województwa pomorskiego na rozbudowę drogi wojewódzkiejnr 218 stanowiącej dojazd do Trójmiasta, na odcinkuChwaszczyno-Koleczkowo. Samorząd województwa otrzymał równieżdofinansowanie w wysokości ponad 15 mln zł (wartość całej inwestycji toponad 21 mln zł) na budowę obwodnicy Skórcza, stanowiącej elementdojazdu do autostrady A1.

 

Ceny Porsche 918 Spyder Hybrid

Porsche ogłosiło właśnie ceny dla swojego hybrydowego supersamochodu 918Spyder Hybrid.

 

BMW przedstawia najnowszą serię 1

Bawarski producent aut zaprezentowała zdjęcia oraz szczegółydotyczące najnowszej generacji swojego kompaktowego modelu. Oto Seria 1.

 

BMW 125d M: Cichy prowokator

James Bond ma swojego człowieka od gadżetów - Q. W BMW jest podobnie.Za wymyślanie zabawek dla niegrzecznych facetów odpowiedzialna jestarmia inżynierów z departamentu M. W teście jedna z ich ostatnichnowinek - BMW 125d M Sport.

 

Wahadło na trasie Chwaszczyn - Gdańsk

Na niektórych odcinkach przebudowywanej drogi nr 2018 z Chwaszczyna doGdańska pojawią się miejscowe zwężenia w postaci wahadeł.Utrudnienia majązwiązek z przebudową drogi. Wartość projektu opiewa na ponad 1,6 mln złnetto.

 

Wątek na forum: W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

Nie ma nikogo kto by kibicował tej obwodnicy tak jak ja, no może poza Panem Pogodą, byłym posłem, który wykupił tereny pod tą obwodnicę żeby je odsprzedać Gdace. Idę jednak o zakład że autor artykułu pośpieszył się z tytułem i nie pojedziemy drogą wybudowaną przez Max Boegl w 2018 z prostej przyc...

 

Audi A7 - dane techniczne

Nad Wisłą odświeżone Audi A7 dostaniemy z pięcioma wersjami silnika 3.0 TDIoraz jednym benzynowym 3.0 TFSI. Moc jednostek napędowych to od 218 KM do 333KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019