Wyszukiwałeś:

22

. Znaleziono 8565 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 22

Spróbuj też wyszukać: 156 e28 e261

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8565 wszystkich):

Wątek na forum: Tor Rakietowa we Wrocławiu

Witajcie klubowicze. Zapraszamy wszystkich na Tor Rakietowa we Wrocławiu. Organizujemy zloty fanów różnych marek, klubów i zrzeszeń automobilowych. Dysponujemy obiektem o powierzchni 7ha o łącznej długości tras 4,1 km. Nawierzchnia toru to w 70% asfalt, 20%beton, 10% szuter. Tor wyposażony jest w...

 

Wątek na forum: Tor Rakietowa we Wrocławiu

Witajcie klubowicze. Zapraszamy wszystkich na Tor Rakietowa we Wrocławiu. Organizujemy zloty fanów różnych marek, klubów i zrzeszeń automobilowych. Dysponujemy obiektem o powierzchni 7ha o łącznej długości tras 4,1 km. Nawierzchnia toru to w 70% asfalt, 20%beton, 10% szuter. Tor wyposażony jest w...

 

Elbląg z nowym węzłem

Dzisiaj tj. 31 sierpnia w Elblągu nastąpi uroczyste otwarcie węzłatransportowego Elbląg - Wschód. Prace przy inwestycji o wartości około 6,5mln euro trwały półtora roku..

 

Obwodnica Chojnic już gotowa

28 listopada bieżącego roku miało miejsce uroczyste oddanie do użytkuobwodnicy Chojnic w ciągu drogi krajowej nr 22. Budowa ponad 14 km fragmentutrasy trwała prawie dwa lata i kosztowała 201 mln zł. Dzięki inwestycjipoprawi się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

22 i 23 maja - ograniczenia ruchu dla ciężarówek

W najbliższy weekend - 22 i 23 maja - będą obowiązywały okresowe zakazyruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitejprzekraczającej 12 ton.

 

Przebudowy na DK 22 pod Malborkiem

Gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozpoczyna inwestycje, które poprawią warunki jazdy w powieciemalborskim w ciągu drogi krajowej nr 22. Zmodernizowane zostaną trzynewralgiczne skrzyżowania w ramach programu Drogi Zaufania.

 

Berlinka do remontu

Po świętach rozpocznie się remont odcinka drogi krajowej nr 22, popularniezwanej berlinką, w powiecie malborskim (pomorskie).

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Wątek na forum: Kola

Witam.Koledzy miał z was ktoś doczynienia z kołami o srednicy 22 cale ?Po zalozeniu nie oryginalnych felg (22 cale ) samochod trzęsie sie przy predkości 110-120kmh.Próbowałem wszystkiego zmiana felgi na inną zmiana opon i nic to samo.Na orginałach jest ok.Prosze o pomoc. ~P...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019