Wyszukiwałeś:

222

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 222

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Renault R9: Polecam!

4.75 Bardzo dobre auto.Jedno z moich pierwszychsamochodów.Byłem z niego bardzo zadowolony.

 

Wątek na forum: Przebudowy na Warmii i Mazurach

Napisze cos odnosnie naprawianego odcinka miedzy Grabowem a Bocwinka bo to co sie tam dzieje przechodzi naprawde ludzkie pojecie!!! to jest jakas parodja by odcinek mierzacy 7 km naprawiac juz grubo ponad pol roku - bo prace na tym odcinku rozpoczely sie jesienia zeszlego roku. Jezdze co tydz...

 

Południowa Obwodnica Gdańska

Jest decyzja lokalizacyjna dla budowy Południowej Obwodnicy Miasta Gdańska,jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w regionie. Całkowita długośćpołudniowego obejścia miasta to ponad 19 km i wyniesie około 750-900 mln zł.Trasa przebiegać będzie przez tereny gmin: Gdańsk, Kolbudy, Pruszcz Gdańskii Cedry Wielkie.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Kartami BERLIO za usługi truck assistance

Firma Krismar – wyłączny przedstawiciel na Polskę Systemu BERLIOwybrała Starter TruckService głównym dostawcą usług całodobowejpomocy na drodze dla wszystkich użytkowników swoich kart paliwowych.

 

Dofinansowanie dla "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku

Budowa ulicy "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku otrzymadofinansowanie z funduszy unijnych. Koszt całej inwestycji to 92,5 mln zł, zczego połowa -nieco ponad 46 mln zł - pochodzić będzie z Unii Europejskiej.

 

W 2009 r. w ciężarówkach najczęściej zawodziła elektryka, elektronika i opony

Według raportu awaryjności pojazdów ciężarowych za 2009 r.przygotowanego przez ADAC TruckService, w ubiegłym roku w europejskichciężarówkach najczęściej psuły się elementy układu elektrycznego ielektronika. W ponad 1/3 przypadków problemy z elektryką spowodowałyprzestoje pojazdów i wymagały interwencji całodobowej pomocytechnicznej. Równie dużych problemów przysporzyły awarieogumienia.

 

Lekko w dół, lekko do góry

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w sierpniu 2011 roku, zarejestrowano 3 545 nowe i używane pojazdyużytkowe powyżej 3,5t, w tym autobusy. Było to więcej o 6,9% niż przedrokiem, kiedy zarejestrowano 3 315 pojazdów i mniej o 153 (-4,1%) niż wlipcu 2011.

 

Ponad 63 mln unijnego wsparcia na pomorskie drogi

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 216 i 240 oraz ulicy Jabłowskiejw Starogardzie Gdańskim, łączącej drogi wojewódzką nr 222 i krajowąnr 22 otrzyma dofinansowanie unijne.  

 

Wątek na forum: [Dokker] Regeneracja pomp paliwa

Cześć wszystkim!nnMój Dokker służy za auto służbowe. Pomimo rocznika 2012, auto ma już 222 tysiące przebiegu. O dziwo przez cały ten okres eksploatacji, autko sprawowało się wyśmienicie. Ostatnio jednak pojawiły się spore problemy z rozruchem silnika po przestanej nocy. Na początku stwierdziłem, ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019