Wyszukiwałeś:

223

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 223

Spróbuj też wyszukać: 223 fiat doblo cargo DW 223

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Ford Transit: OK

4.75 Bardzo dobre auto.Dobrze sięprowadzi,trzyma się drogi.Jak na takie duże auto to silnika nawet daje rade.

 

Remont wiaduktu w Bydgoszczy

We wrześniu rozpoczął się remont wiaduktu przy ul. Szubińskiej wBydgoszczy, który jest miejskim odcinkiem drogi wojewódzkiej nr223.

 

Białe Błota: Powstaje węzeł S5/S10

W związku z budową drogi ekspresowej S5/S10 na odcinku węzeł Stryszek– węzeł Białe Błota, drogowcy wprowadzają nową organizację ruchu.Na skrzyżowaniu istniejących dróg krajowych nr 5 i 10 oraz drogiwojewódzkiej nr 223 powstało nietypowe rondo.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

Wygodniej do węzła S5/S10 Białe Błota

W tym roku powinny ruszyć pierwsze prace przy remoncie DW nr 223 łączącejBydgoszcz z węzłem Białe Błota. Inwestycja będzie podzielona na 3 etapy.

 

Co na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim?

Przebudowa odcinka DW nr 223 w Białych Błotach, odnowy w Lipnie,Golubiu-Dobrzyniu i Zamku Bierzgłowskim oraz modernizacja kolejnych drógz wykorzystaniem środków unijnych - to najważniejsze zadania ZarząduDróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2012 roku.

 

Połączą Bydgoszcz z S5, a zaczną od skrzyzowania

Kończą się prace projektowe związane z pierwszym etapem rozbudowy drogiłączącej Bydgoszcz z węzłem na trasie S5 w Białych Błotach.Wkrótce ruszą prace przy skrzyżowaniu z Czerską. Następny etap tobudowa drugiej jezdni poza terenem zabudowanym.

 

Wątek na forum: Prace na DW 223 pod Bydgoszczą

Koncepcja modernizacji drogi DW 223 dojrzewa bardzo długo.Pierwszym etapem była budowa wąskiej rynny w centrum Białych która spowodowała zawęzenie ruchu.W momencie awari samochodu na pasie powoduje paraliz całego ciagu.Wydaje sie ze naczelnym zadaniem była budowa sciezki dla rowerów która zosta...

 

Wahadło pod Bydgoszczą

Trwa przebudowa DW nr 223 w Białych Błotach. Kierowcy muszą uważać nazwężenia oraz objazdy. Zamknięty jest wlot z ulicy Czerskiej na SzosęSzubińską.

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019