Wyszukiwałeś:

229

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 229

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

 

Honda Civic: HINDA CIVIC 1,4 iS

5 Bardzo dobre auto zarówno na trasie jak i wmieście, wielkie dzięki Japończykom że z tak małej pojemności potrafiauzyskac tak wysoki moment obrotowy

 
 

Car of the Year - cz.2

Dziś prezentujemy laureatów z połowy każdej dekady.

 

Valvoline wprowadza nowe oleje

W styczniu 2005 firma Valvoline poszerza swoją ofertę o dwa nowe produkty zrodziny MaxLife: Maxlife Diesel 10W 40 oraz MaxLife Synthetic 5W 40,opracowanych do silników z przebiegiem powyżej 100.000 km.

 

Prace nad A-1 trwają

Wojewoda Pomorski sprawdzał stan prac budowlanych, prowadzonych przezspółkę Gdańsk Transport Company, odpowiedzialną za budowę ieksploatację północnego odcinka autostrady A-1.

 

Pelplin będzie mieć obwodnicę

Firma Skanska podpisała umowę na budowę obwodnicy Pelplina. Nowa 4,3 kmjednojezdniowa droga znajdzie się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 229.Trasa ma ułatwić dojazd do autostrady A1. Prace budowlane ruszą już wsierpniu.

 

Wątek na forum: Pedestrian Detection

Witam. Mam do odbioru XC60 w kwietniu. Ostatnio przeczytałem, że od listopada 2010 będzie dodana funkcja wykrywania pieszych, czyli PEDESTRIAN DETECTION. W momencie składania zamówienia na samochod tej informacji jeszcze nie było. Na stronie polskiej Volvo nadal nie ma informacji o dostępności t...

 

Volvo S90 - znamy ceny!

Volvo S90 jest kolejnym po XC90 rewolucyjnym modelem ze Szwecji. Auto zbudowanona nowej platformie SPA, która została opracowana pod czterocylindrowejednostki turbo. Volvo przedstawiło ceny i gamę modelu w Polsce. Zobacz iletrzeba przygotować na zakup nowego S90.

 

Hyundai Grand Santa Fe - debiut dużego SUV-a

Już można kupić w Polsce odświeżoną wersję największego Hyundaia. Model Grand Santa Fe ma 7-foteli, 200-konny silnik Diesla i kosztuje co najmniej 229900 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019