Wyszukiwałeś:

231

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 231

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Wszystko o samochodach Fiat Ulysse

Fiat Ulysse należy do koalicji włosko-francuskiego "paktu vanowego" z 1994 roku, na mocy którego Fiat oraz koncern PSA produkują na bazie jednego modelu aż cztery nowe auta z segmentu vanów: właśnie Fiata Ulysse, Lancię Phedrę, Peuegota 807 i Citroena C8. Nowa generacja modelu Fiat Ulysse pojawił...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mazda 6: Polecam kupno tego modelu

4.5 Obecnie zdecydował bym sie na silnik 2.0

 

Wątek na forum: Znowelizowane

To oczywiście krok w dobrym kierunku, ale ogólna niemoc, nieudolność, biurokracja i myślenie z czasów Gierka, które charakteryzuje całą GDDKiA sprawia, że niewiele się zmieni, bez radykalnej zmianie w tej instytucji. Chaotycznie planowane remonty, koncentracja tylko na budowie autostrad i...

 

Wątek na forum: BMW X5: 5x Tak

Panie Sebastianie Źle mi się robi gdy to czytam - zamiast rzeczowych danych same marketingowe bzdury : "...jest doskonałym połączeniem szyku i użyteczności." "Podstawowa wersja ...zaczyna się już od 231.500 złotych." "Jazda w miejskich korkach ...raczej nas nie zrujnują. " "..możemy spodzie...

 

Drapieżny kociak

Nowa sportowa limuzyna Jaguara pojawi się na rynku w lecie 2001. CzterodrzwiowyJaguar seria X-Type oznaczony symbolem X400 powiększy gamę samochodów Jaguarao model mieszczący się w ciągle rosnącym segmencie kompaktowych limuzyn.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Most w Kwidzynie coraz bliżej

Ruszyła procedura przetargowa związana z budową mostu  przez Wisłę wciągu drogi krajowej nr 90. To jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji naPomorzu. Most na Wiśle połączy Kwidzyn z lewą stroną Wisły i autostradąA1. Budowa rozpocznie się w czerwcu 2010, a zakończy 30 września 2012.Szacunkowy koszt to ok. 200 mln zł.

 

Małe Audi z literką S

Miłośnicy niemieckiej marki pamiętają Audi S1 z lat osiemdziesiątych isukcesy na rajdowych trasach. Dziś ponownie w gamie Audi pojawia się modeloznaczony takim symbolem. Będzie to jednak miejski maluch z mocnym, 231-konnymsilnikiem.

 

Audi S1 Sportback: Piętno legendy

Z oznaczeniem S1 do tej pory kojarzył mi się jeden samochód –Audi Sport quattro S1. To tym monstrum Walter Röhrl w 1987 roku pobiłrekord Bobby'ego Unsera na górze Pikes Peak. Monstrum to słowo klucz nadziś. Współczesne S1 do potworów nie należy, ale na drodzeprzestraszy niejednego konkurenta.

 

Audi S1 Sportback - dane techniczne

S1 Sportback napędzany jest silnikiem dwulitrowym TFSI, który dostarcza231 KM mocy. Ta przekazywanya jest na wszystkie koła poprzez skrzynięmanualną 6-biegową, za pośrednictwem systemu quattro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019