Wyszukiwałeś:

237

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 237

Spróbuj też wyszukać: mz etz 150 297

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Volkswagen Golf: Bardzo polecam

5 Bardzo dobry samochód. Jedyne co odstraszato cena. Jednak jeżeli szukasz dobrego auta kompaktowego to wybór jestprosty...GOLF

 

Wątek na forum: Wymiana prawa jazdy - ostatni dzwonek

a ja juz wymienilem, w tamtym tygodniu bez zadnych kolejek odebralem nowe i smigam sobie spokojnie hehhehe, a jak sie komus nie chcialo ruszyc dupy wczesniej, to juz jego problem, niech stoi teraz w kolejkach, nie jezdzi lub buli mandaty. ~marko

 

Kujawsko-Pomorskie inwestuje w drogi

W tym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego zarezerwowała namodernizację dróg wojewódzkich rekordową w porównaniu zubiegłymi latami kwotę. Drogowcy przebudowali już kilka odcinkówdróg, jednak największe remonty dopiero mają się rozpocząć.

 

100 tys. nowych aut we wrześniu

Wrześniowa produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsceosiągnęła poziom blisko 100 tys. sztuk. To niemal dwukrotnie więcej niżmiesiąc wcześniej. Niestety ten wzrost nie zostanie utrzymany ze względu nakryzys gospodarczy, a co za tym idzie ograniczenie produkcji.

 

Wyremontują bo zaoszczędzili

Sejmik Województwa Kujawsko-pomorskiego zaakceptował projekt zmian wbudżecie drogowców. Prawie 3 mln zł pójdą między innymi naremont DW Nr 551 na odcinku Kończewice - Chełmża. - Kolejne środki, tymrazem 2,3 mln złotych udało się zaoszczędzić na przetargach - mówiMilena Gruszecka z Wydziału Planowania ZDW w Bydgoszczy. - Wykonawcyzaproponowali ceny niższe, niż zakładały nasze wyliczenia. Te oszczędnościchcemy wydać na realizację dodatkowych zadań remontowych.

 

Motocyklista pędził 237 km/h po Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

 

Motocyklistę, który pędził z prędkością 237 km/h został zatrzymany przez wrocławskich policjantów. Prędkość z jaką się poruszał na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia była zdecydowanie za duża (ograniczenie do 140 km/h). Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi - mojeauto.tv

 

Legbąd z nowym mostem

Rozpoczęła się przebudowa mostu na DW nr 237 w Legbądzie. Nowa konstrukcjabędzie mogła znosić większe obciążenia. Powstanie na niej też chodnikwraz ze ścieżką rowerową.

 

Jest kolejny wariant obwodnicy Tucholi

W minionym tygodniu w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczyomawiano różne warianty obwodnicy Tucholi. W efekcie powstałzmodyfikowany, trzeci wariant nowej drogi, który cieszy się poparciemmieszkańców, samorządowców oraz leśników.

 

Poprzednia Corsa do serwisu

General Motors Poland rozpoczął akcję serwisową, w ramach której doASO wezwanych zostanie 1.237 egzemplarzy poprzedniej generacji Opla Corsy (D).

 

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Ruszają remonty i modernizacje dróg w województwiekujawsko-pomorskim. Łączny koszt wszystkich tegorocznych inwestycji drogowychwyniesie ponad 50 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019