Wyszukiwałeś:

239

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 239

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Opel Astra: polecam inne modele opla

1.75 samohud awaryjny

 

Wątek na forum: Subaru B9 Tribeca: "Esjuvii" od Subaru

ma beznadziejny przód i wogule mało zachwycajacy ~drill

 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

PACCAR na plusie

Firma PACCAR zarobiła w drugim kwartale 2011 r. 239.7 mln dolarów, adochody ze sprzedaży netto i usług finansowych w drugim kwartale wyniosły3,96 mld dolarów. Jest to zdecydowany wzrost w porównaniu doanalogicznego okresu w roku 2010.

 

Listopadowe spadki

Pierwsze rejestracje pojazdów użytkowych pow. 3,5t - wg danych CEPprzeanalizowanych przez PZPM, w listopadzie 2011 r., zarejestrowano 4 048 nowychi używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów.

 

Prace na DW 239 w Gródku nabrały tempa

Po zimowej przerwie tempa nabrały prace na DW nr 239 w Gródku (woj.kujawsko-pomorskie). W marcu zakończyła się wycinka części lasu, trwająkolejne roboty przy instalacjach podziemnych. Wszystkie prace zakończą się wsierpniu.

 

Drugi etap przebudowy DW 239 w Gródku

Po przebudowie DW nr 239 w Gródku (powiat świecki) rozpocznie się drugietap tej inwestycji. Inwestycja obejmuje modernizację trasy łączącej gminęDrzycim ze Świeciem i planowaną trasą S5. Przebudowany zostanie odcinek wkierunku Krąplewic, a także most nad kanałem biegnącym do elektrowni.Pierwsze prace ruszą w poniedziałek (28 lipca).

 

Kolejny etap prac na kujawsko-pomorskiej DW 239

Po przebudowie DW nr 239 w Gródku  (powiat świecki) rozpocznie siędrugi etap tej inwestycji. Samorząd województwa zabezpieczył dodatkoweśrodki na modernizację kolejnych kilometrów tej trasy w kierunkumiejscowości Krąplewice. W trakcie remontu jest także most na kanaleprowadzącym do elektrowni wodnej w Gródku.

 

Kujawsko-pomorskie: DW 239 w budowie, most na DW 239

Zakończyły się prace przy przebudowie mostu na kanale oprowadzającym wodędo elektrowni w Gródku (powiat świecki). Trwają natomiast pracezwiązane z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 239 pomiędzy mostem wGródku i Krąplewicami.

 

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Ruszają remonty i modernizacje dróg w województwiekujawsko-pomorskim. Łączny koszt wszystkich tegorocznych inwestycji drogowychwyniesie ponad 50 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019