Wyszukiwałeś:

24

. Znaleziono 6392 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 24

Spróbuj też wyszukać: poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6392 wszystkich):

Wątek na forum: SUV o sportowych ambicjach

Estetyka bankowozu, brakuje tylko blachy w okienkach i otworów strzelniczych. ~ggg

 

Wątek na forum: Jest nadzorca budowy S-3 Szczecin - Gorzów Wlkp.

Zabieramy się za budowę drogi ekspresowej A3, a nie potrafimy nawet dobrze liczyć miesiące!!! 47 miesięcy to dokładnie 4 lata. Rozpoczęcie 2007 zakończenie 2009 to 24 miesiące.Początkowo aż zaniemówiłem. ~Stary Z.

 

Wątek na forum: Przebudują drogę z Brodnicy do Rypina

z brodnicy do rypina jest 24 km a nie 32 chyba chodzi o odcinek brodnica urszulewo bo taki jest projekt przebudowy którego kopie posiadam jesli ktos sie bierze za pisanie artykulu to niech najpierw sie zapozna z tematem anie glupoty wypisuje ~wiesiu

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

24 godziny mocnego ścigania

Nie ma na ziemskim globie drugiego takiego wyścigu. Nie ma na ziemskim globiedrugiego takiego toru. I nie ma na żadnym lądzie takiego miejsca, jak to w LeMans, gdzie emocje gotują się w kotłach  na kołach zbudowanych zwłókna węglowego, stali,  aluminium i kompozytów. Jutrostartuje 24 Heures du Mans.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Przekroczyłeś 24 punkty karne? To jeszcze nie musi być tragedia

Prawo jazdy, z punktu widzenia rynku pracy, jest dziś równie ważne jakskończone studia czy znajomość obcych języków. Dlatego przekroczenie24 punktów karnych dla wielu osób oznacza prawdziwą katastrofę.Pojawiła się jednak nadzieja, że przekroczenie tego progu punktowego nie musioznaczać automatycznej utraty prawa jazdy.

 

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le Mans

W tegorocznej edycji legendarnego 24-godzinnego wyścigu Le Mans pojedziepierwszy Polak w powojennej historii. Kuba Giermaziak, bo to o nim mowa, będziejechał za kierownicą Ferrari 458 Italia GT2.

 

Powstanie rondo na starej "trójce" pod Skwierzyną

Powstanie drogi ekspresowej S3 i związana z nią zmiana organizacji ruchu nastarej drodze krajowej nr 3 wymusiły na drogowcach wybudowanie ronda naskrzyżowaniu z drogą krajową nr 24.

 

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Japoński kompakt ustanowił rekord Guinessa pod względem minimalnego zużycia paliwa na trasie obejmującej 24 kraje Unii Europejskiej. Rezultat robi naprawdę spore wrażenie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019