Wyszukiwałeś:

240

. Znaleziono 644 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 240

Spróbuj też wyszukać: blokada zaplonu 2105450008

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 644 wszystkich):

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Nowy rok, nowe drogi

Kilka dni temu wszyscy życzyliśmy sobie nawzajem żeby 2009 rok był lepszy odminionego. Kierowcy na pewno chcieliby wreszcie jeździć po bezpiecznychdrogach. Czy to życzenie może się spełnić? Na pewno jeszcze nie w tym roku.Generalna Dyrekcja dysponuje rekordową pulą pieniędzy, jednak w tym rokusieć drogowa wydłużyć ma się jedynie o około 240 km.

 

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni drógwojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótcepowinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto odczterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzyKcynią i Szubinem.

 

Jeździliśmy nowym i najmocniejszym Mondeo

Jeden z liderów segmentu średnich aut przeszedł właśnie kuracjęodmładzającą, a wraz z nią otrzymał nowy oręż do walki z konkurencją -240-konny silnik benzynowy EcoBoost wspomagany przez dwusprzęgłową skrzynięPowerShift oraz szereg nowoczesnych rozwiązań. W polskich salonach odmłodzonyFord Mondeo pojawi się już w październiku.

 

Volvo 240: PRZYJACIE CAŁEGO ŻYCIOWA

5 ja uważam że tak dobrego auta już niebedę miał bo innym markom bardzo daleko do VOLVO a do 240 to inna kulturaposidania samochodu bez urazy dla innych marek

 

Prace nad DW 240

Raport środowiskowy dla DW nr 240 może być gotowy jeszcze w tym roku. Toniezbędny dokument do rozpoczęcia modernizacji 15,5 km drogi pomiędzyTucholą i  Świeciem w województwie kujawsko-pomorskim.Kończąsię też prace nad projektem.

 

Ford Mondeo Mk V liftback - dane techniczne

Liftback to jedna z trzech wersji nadwoziowych nowego Forda Mondeo.Samochód jest oferowany z trzema silnikami benzynowymi i dwomawysokoprężnymi do wyboru. Moc silników zawiera się w przedziale od 115KM do 240 KM. 

 

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Ruszają remonty i modernizacje dróg w województwiekujawsko-pomorskim. Łączny koszt wszystkich tegorocznych inwestycji drogowychwyniesie ponad 50 mln zł.

 

Ford S-Max - dane techniczne

Ford S-Max w nowym wydaniu dostał nowe jednsotki EcoBoost oraz napędprzekazywany na wszystkie koła. Moc silników w S-Maxie kształtuje sięod 120 KM do 240 KM. Więcej znajdziecie w szczegółówych danychtechnicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019