Wyszukiwałeś:

243

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 243

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

BMW Seria 3: aa

4.75 aa

 

Wątek na forum: Skoda Roomster od lipca w Polsce

ale to to brzydkie, a mówią ze tak sie bedzie dobrze sprzedawać,to ja się pytam: za taką cenę?? nigdy w życiu bym tekiego czegoś nie kupił i nie wróże żadnych szans na sukces, no chyba że opuszczą ceny o 5-7 tys. złociszy ~alek

 

Powstanie rondo w Koronowie

W Koronowie rozpoczęły się prace przy budowie długo wyczekiwanego przezkierowców i mieszkańców ronda. Dzięki inwestycji dojazd nadZalew Koronowski i przejazd drogą krajową nr 25 staną się teraz bardziejbezpieczne. Wykonawcą robót jest firma Skanska. Prace zakończą się wlipcu tego roku a koszt inwestycji to prawie 2,5 mln. zł.

 

Wyremontują bo zaoszczędzili

Sejmik Województwa Kujawsko-pomorskiego zaakceptował projekt zmian wbudżecie drogowców. Prawie 3 mln zł pójdą między innymi naremont DW Nr 551 na odcinku Kończewice - Chełmża. - Kolejne środki, tymrazem 2,3 mln złotych udało się zaoszczędzić na przetargach - mówiMilena Gruszecka z Wydziału Planowania ZDW w Bydgoszczy. - Wykonawcyzaproponowali ceny niższe, niż zakładały nasze wyliczenia. Te oszczędnościchcemy wydać na realizację dodatkowych zadań remontowych.

 

Rondo w Koronowie gotowe

Zakończyły się prace przy budowie długo wyczekiwanego przez kierowcówi mieszkańców ronda w Koronowie (kujawsko-pomorskie). Dziekiinwestycjidojazd nad Zalew Koronowski i przejazd drogą krajową nr 25 stały siębardziej bezpieczne.

 

Pontiac GTO - Muskularny wzorzec

Nazwa modelu pochodząca od Ferrari, sprawdzone mechanizmy General Motors izadziorny charakter. Tak w skrócie można opisać receptę na PontiacaGTO, jednego z najbardziej znanych "muscle cars". Oto kolejny zmodeli-eksponatów, jaki będzie można podziwiać na majowej wystawiepojazdów zabytkowych MotoNostalgia.

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Umowa na budowę obwodnicy Mroczy podpisana

Urząd Miasta i Gminy Mroczy podpisał umowę z firmą Skanska na dokończeniebudowy obwodnicy. Nowa droga odciąży znacząco centrum miasta. Realizacjapotrwa rok, a jej wartość wyniesie 11,7 mln zł brutto. Kontrakt obejmujerównież finansowanie inwestycji przez 10 lat.

 

Powstają obwodnice Mroczy i Nakła

Na finiszu jest budowa obwodnicy Mroczy - na jej połączeniu z drogamiwojewódzkimi powstają trzy ronda. Prace prowadzone są też dlaobwodnicy Nakła nad Notecią. Obie obwodnice powstają w ciągu DW241.

 

Czy te dystrybutory mogą kłamać?

Okazuje się, że do baku wlewasz nie tyle paliwa, ile myślisz, że wlewasz.Inspekcja Handlowa zbadała dystrybutory paliwa i wyszło, że one nabijają nasw butelkę. Co szósty z nich przekłamuje wartości wlewanego paliwa nanaszą niekorzyść.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019