Wyszukiwałeś:

244

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 244

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Volvo XC90: Samochód godny polecenia

5 Volvo XC 90 to samochód dający poczuciebezpieczeństwa na drodze. Jak na razie model bezawaryjny.

 

Remonty kujawsko-pomorskich dróg wokół autostrady

Zakończył się remont DW nr 272 w Grupie pod Grudziądzem. Droga prowadzimiędzy innymi do rampy kolejowej z której korzysta firma Skanskabudująca autostradę między Kopytkowem i Czerniewicami.

 

Stan podtopionych dróg w kujawsko-pomorskim

W woj. kujawsko-pomorskim  nieprzejezdna jest DW nr 244 w miejscowościMochle pod Bydgoszczą. Pod woda jest też DW nr 256 w Strzelcach Dolnych.

 

Dodatkowe inwestycje w kujawsko-pomorskim

Jeszcze w tym roku ZDW w Bydgoszczy przeprowadzi kilka ważnych inwestycji nadrogach wojewodzkich. Odnowiona zostanie między innymi nawierzchnia wOstromecku na DW nr 551, a w Brodnicy ulice  Czwartaków i część 3Maja zostaną poszerzone.

 

Kolejny remont na podbydgoskiej DW nr 244

Kierowcy korzystający z trasy Tryszczyn-Bożenkowo muszą przygotować się nakolejne utrudnienia. Rusza kolejny remont DW nr 244, tym razem w miejscowościZdroje. Dzięki tej inwestycji oraz wcześniejszemu remontowi odcinkaBożenkowo-Maksymilianowo  mieszkańcy miejscowości otaczających odpółnocy Bydgoszcz zyskają porządne połączenie z miastem. Do czasuwybudowania trasy S5 droga wojewódzka nr 244 stanowi też namiastkępółnocnej obwodnicy dla części kierowców z Bydgoszczy. 

 

Rok na drogach wojewodzkich kujawsko-pomorskiego

Koniec modernizacji DW nr 534, kilka ważnych remontów i kosztowna zima– tak najkrócej można podsumować mijający, 2011 rok na drogachwojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Nowa nawierzchnia na DW 244

Trwają przygotowania do rozbudowy DW nr 244 w Maksymilianowie (woj.kujawsko-pomorskie). Inwestycja kosztować ma około 1,3 mln zł. Dokładnakwota zostanie określona po rozstrzygnięciu przetargu.

 

Drogowe odnowy w kujawsko-pomorskim

Przebudowa DW nr 548 w Dębowej Łące, DW nr 558 w Wielgiem oraz DW nr 244 wWojnowie to najważniejsze odnowy zaplanowane przez ZDW w Bydgoszczy na rok2014. - Wraz z uruchomieniem środków unijnych na lata 2014-2020 ruszyprzebudowa wielu innych dróg - zapowiada Zarząd DrógWojewódzkich w Bydgoszczy.

 

Wojewódzkie w kujawsko-pomorskim do odnowy

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zaplanował w tym rokum.in. przebudowę DW nr 548 w Dębowej Łące, DW nr 558 w Wielgiem oraz DW nr244 w Wojnowie.

 

Rusza przebudowa DW 244 w Wojnowie

W lipcu ruszy przebudowa prawie 700- metrowego odcinka drogi wojewódzkiejnr 244 w Wojnowie (powiat bydgoski). To kolejna inwestycja  na ważnejdrodze okalającej od północnego zachodu Bydgoszcz. Modernizacja zakończy się na przełomie września i października.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019