Wyszukiwałeś:

247

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 247

Spróbuj też wyszukać: 240

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Saab 9-3: Polecam wszystkim którzy lubią przyjemność z jazdy i odrobinę komfortu w czasie podróży.

5 Samochód ze sportowym zacięciem, zwrotny,oszczędny, dobrze trzyma się drogi. Wzbudza zainteresowanie na drodze i (!) naparkingu. Można czuć się w nim wyjątkowo bezpiecznie. Jak do tej pory -bezawaryjnie. Świetnie działa dwustrefowa klima. Bogate ...

 

Wątek na forum: Opel i GM razem od 75 lat

jak to takie badziewie że asz steach ~patryk

 

Budżet drogowy Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przedstawiłtegoroczny budżet, jaki będzie przeznaczony na wydatki związane ztransportem. W 2008 roku wydatki na inwestycje drogowe będą kosztować 77 mlnzł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestuje w drogi

W tym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego zarezerwowała namodernizację dróg wojewódzkich rekordową w porównaniu zubiegłymi latami kwotę. Drogowcy przebudowali już kilka odcinkówdróg, jednak największe remonty dopiero mają się rozpocząć.

 

Trwają prace na DW 247

Już pod koniec listopada bieżącego roku mają się zakończyć pracezwiązane z modernizacją ponad 15,3 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 247Kcynia – Szubin. Kosz realizacji tego zadania to prawie 36 mln zł.

 

Trwa modernizacja drogi Kcynia - Szubin

Trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzy Kcynią i Szubinem (woj.kujawsko-pomorskie). Za blisko 36 milionów złotych wyremontowanychzostanie 15 kilometrów drogi.

 

Miliony na modernizację kujawsko-pomorskich dróg

W całym regionie kujawsko-pomorskim trwają prace drogowe, dziękiktórym podróż wojewódzkimi trasami stanie się bezpiecznai bardziej komfortowa. Największe inwestycje drogowe pochłoną, w ciągunajbliższych kilku lat, ponad 390 milionów złotych, za którewyremontowane zostanie 210 kilometrów dróg.

 

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni drógwojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótcepowinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto odczterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzyKcynią i Szubinem.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z wGdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jestrównoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastuuprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. Wmarcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019