Wyszukiwałeś:

25

. Znaleziono 10304 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 25

Spróbuj też wyszukać: 205 DK25 11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10304 wszystkich):

Konin: Nowy przebieg DK 25

Podczas spotkania w konińskim ratuszu, zaprezentowany został projekt drugiegoetapu nowego przebiegu drogi krajowej nr 25 przez Konin. 11,5 km trasa pozwoliusprawnić ruch między przemysłowymi dzielnicami miasta, a także zwiększypoziom bezpieczeństwa ruchu.

 

Konin: Obwodnica oddana do użytku

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu obwodnicy Konina. Budowa 1,75 km drogowe obejścia wciągu drogi krajowej nr 25 trwało aż blisko dwa lata.

 

Ostrów: 20 mln na remonty dróg

W 2009 roku Ostrów Wielkopolski będzie mieć 20 mln zł na budowę iremonty dróg. 15 mln zł przeznaczyły na ten cel władze miejskie, areszta przechodzi z ubiegłego roku. Wśród inwestycji znajdzie sięm.in. przebudowa ulicy w ciągu drogi krajowej nr 25 przebiegającej przezmiasto.

 

Renault 25 (1984-1992)

Nie był on pierwszym luksusowym modelem w gamie Renault, jednak odegrał dużąrolę w historii firmy, stanowiąc ważny przełom technologiczny. Mowa tu omodelu Renault 25, którego produkcja rozpoczęła się 25 lat temu.

 

Drugie życie Mercedesa

To historia z typu tych mało wiarygodnych. Właścicielka 25-letniego Mercedesa190D, którym jeździła od samego początku, właśnie została wszczególny sposób uhonorowana. Auto, po generalnym remonciewykonanym przez podkaliskiego dealera Mercedesa, wygląda jak nowe.

 

Wątek na forum: Problem z gazem

Mam duży problem. Mam samochód Rover 25 z 2000r i mam z nim ostatnio wielki problem! Gdy jest wilgotno, mokro nie reaguje na pedał gazu a obroty są powyżej 1200. W dodatku świeci sie pomarańczowa lampka. Rover był podpinany 3 razy pod komputer i nic nie wykazało ~Kasia

 

Remonty krajówek w kujawsko-pomorskim

Ruszyły prace na drogach krajowych województwa kujawsko-pomorskiego.Inwestycje wpłyną na poprawę bezpieczeństwa m.in. na drogach krajowych nr10, 15, 25 i 91.

 

25 sekretów Lexusa na ćwierćwiecze marki

25 lat minęło od premiery pierwszego modelu luksusowej, japońskiej marki -Lexusa LS. W tym czasie marka ta przeszła daleką drogę od wytwórni lepiej wyposażonych Toyot do producenta aut klasy premium o bardzo ekskluzywnym charakterze. Z okazji jubileuszu Japończycy chwalą się najciekawszymi faktami z historii firmy.

 

Końcówka remontu na DK 25

Na drodze krajowej nr 25 w województwie kujawsko-pomorskim jeszcze dojutra potrwa remont, w ramach którego wymieniona zostanie nawierzchnia naodcinku od Złotnik Kujawskich do Jaksic.

 

Kolejny remont na krajowej 25

W tym tygodniu ruszyły kolejne prace remontowe na drodze krajowej nr 25 wwojewództwie kujawsko-pomorskim na odcinku Stryszek - Brzoza. Utrudnieniadla kierowców potrwają do połowy listopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019