Wyszukiwałeś:

s80

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s80

Spróbuj też wyszukać: volvo s80 s80 2 4 automat s80 wymiary

Twoje wyniki wyszukiwania (241 - 249 z 249 wszystkich):

Te auta Cię nie zawiodą, czyli Dekra 2014

Niemieccy specjaliści od badań technicznych z firmy Dekra opublikowali kolejnyraport awaryjności, w którym uwzględnione zostały wyniki badań naponad 15 milionach samochodów z dwóch minionych lat. Zobacz, najakie awarie i przy jakim przebiegu jest narażony Twój model.

 

Wątek na forum: Nowe Volvo S80 za 3 lata

Dopiero za 3 lata? :(nAle lipa:( ~GD

 

Volvo nie nadąża z produkcją XC90

Zainteresowanie nowym Volvo XC90 jest tak duże, że firma musi zatrudnić 1 300nowych pracowników by sprostać oczekiwaniom rynku.

 

Volkswagen chce mniejszego Phateona

Volkswagen nie do końca wstrzelił się w rynek z Phaetonem. Model mimo liftingu nie sprzedaje się tak, jak oczekiwała by marka z Wolfsburga. O tymaucie niedługo wszyscy mogą zapomnieć, gdyż Niemcy szykują mniejszą brataPhaetona, który uderzy w BMW Serii 5, czy Mercedesa C Klasę.

 

Luksusowe kombi V90 od Volvo

Przedstawiciele marki Volvo zdradzili plany na następne lata. Oprócztopowego modelu S90 dostępnego w wersji sedan pojawi się jeszcze nie mniejluksusowe kombi.

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Volvo S90 - hybryda o mocy 410 KM

Nie dalej jak miesiąc temu mogliśmy zobaczyć nowe Volvo S90 w pełnej krasie.Teraz podczas targów w Detroit szwedzki producent odsłania kolejnedetale.

 

Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy

Jakiś czas temu szwedzki producent zapowiedział przedłużoną wersję modeluS90, którą opracowano głównie z myślą o rynku chińskim.Okazuje się, że model trafi również poza granice Państwa Środka,gdzie jest produkowany. W tym również do Europy.

 

Car of the Year 2017 - znamy finałową 7

Dziś poznaliśmy 7 aut, które dostały się do ścisłego finałuplebiscyty Car of the Year. Spośród nich zostanie wybrany"Samochód roku 2017".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019