Wyszukiwałeś:

250 X

CDI X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 250 CDI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Mocniejszy diesel w S-klasie

Mercedes klasa S będzie oferowany teraz z nową, mocniejszą ośmiocylindrowąjednostką wysokoprężną oznaczoną symbolem 420 CDI.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachMercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220CDI BlueEfficiency, którego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

Mercedesy najmniej tracą na wartości

Jak wynika z badań rynkowych niemieckiego instytutu Bahr&Fess Forecast wSaarbrucken osobowe Mercedesy należą do marek, które najlepiejtrzymają wartość.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Cztery cylindry w Klasie S

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Mercedeszaprezentuje kolejną, ekologiczną nowość. Tym razem będzie to topowalimuzyna Klasy S, wyposażona po raz pierwszy w czterocylindrowy silnik.

 

SLK także z dieslem!

Wczoraj informowaliśmy o najmocniejszej wersji Mercedesa SLK, sygnowanej trzemawiele mówiącymi literkami AMG. Okazuje się, że niemiecka firmaprzygotowała dla swojego roadstera także oszczędną wersję, pod maskąktórej pracować będzie jednostka wysokoprężna. Po raz pierwszy whistorii.

 

Diesel w sportowych Mercedesach

Wysokoprężny silnik w nowym roadsterze SLK 250 CDI to sposób Mercedesana pokazanie światu, że silnik Diesla w sportowym samochodzie to nie pomyłka.W swojej historii Mercedes już próbował udowadniać światusłuszność jednostki wysokoprężnej w sportowym aucie prezentując w latach70. prototyp C111.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "250 CDI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019