Wyszukiwałeś:

250 X

GTO X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 250 GTO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Szybsze 599 GTO

599 GTO, obecnie najdroższy model w ofercie Ferrari, doczekał sięzewnętrznego tuningu. Firma Novitec Rosso przyjechała do Genewy 888 konnąwersją auta. Miło z ich strony.

 

Pontiac GTO - Muskularny wzorzec

Nazwa modelu pochodząca od Ferrari, sprawdzone mechanizmy General Motors izadziorny charakter. Tak w skrócie można opisać receptę na PontiacaGTO, jednego z najbardziej znanych "muscle cars". Oto kolejny zmodeli-eksponatów, jaki będzie można podziwiać na majowej wystawiepojazdów zabytkowych MotoNostalgia.

 

24-karatowe Ferrari

24-karatowe Ferrari 250 GTO? Dlaczego nie! Szwajcarski artysta znany jako"Dante" zamierza stworzyć wyjątkową rzeźbę ze szlachetnegokruszca.

 

Ferrari świętuje urodziny legendy

W 1962 roku w Maranello powstał samochód, który jest najbardziej pożądanym modelem ze skaczącym koniem na masce. Ferrari 250 GTO kończy 50.lat.

 

Następca Enzo inspirowany 250 LM

Ferrari F150, taką nazwę ma nosić następca Ferrari Enzo, który oficjalnie ma pojawić się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Inspiracją dla tego modelu ma być legendarne Ferrari 250 LM.

 

Kolejny rekord Ferrari 250 GTO

Ferrari 250 GTO to samochód, który bardzo rzadko pojawia się naaukcjach. Jeśli już słyszymy o sprzedaży tego auta to egzemplarz 250 GTOosiąga astronomiczną cenę. Teraz kultowe Ferrari pobił kolejny rekord!

 

Najdroższe Ferrari w historii!

Kilka dni temu na aukcji Bonhams sprzedano włoskie auto za kwotę ponad 38 mlndolarów. Wyprodukowano tylko 39 sztuk tego modelu. 

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Specjalne Ferrari F12berlinetta

W stolicy Belgii, Brukseli na specjalnie imprezie Dream Cars Show Ferrarizaprezentowało wyjątkową wersję modelu F12berlinetta. Auto to hołd dlalegendarnego 250 GTO.

 

Kultowe Ferrari 250 GTO - czy rekord zostanie pobity?

Ferrari 250 GTO to samochód, który jest owiany legendą.Egzemplarze tego model bardzo rzadko zmieniają właściciela. Jednak jeden znich wystawiono na sprzedaż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "250 GTO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019