Wyszukiwałeś:

250

. Znaleziono 1581 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 250

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1581 wszystkich):

Wątek na forum: Lexus IS 250 Cabrio w sprzedaży na wiosnę

Kiedy pokazał się Infinity, to chyba zamiast cabrio bardziej przydała by się wersja znana ze stanów, tj. IS350. Bo między "F" a IS250 wielka dziura, a sam "250" raczej rewelacji nie daje. ~aaa

 

Autobus, który pojedzie 250 km/h

Coraz bardziej realny staje się projekt budowy superszybkiego autobusu,który mógłby przewozić pasażerów z prędkościądochodzącą do 250 km/h. Dzieło holenderskich inżynierów zUniwersytetu Technologicznego w Delft ma rozpocząć krążenie międzyprzystankami już podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Pekinie.

 

Wyciek paliwa w Lexusach

Tym razem na cenzurowanym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentówznalazły się dwa modele luksusowej marki Lexus - IS 250 oraz GS 300.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Ferrari świętuje urodziny legendy

W 1962 roku w Maranello powstał samochód, który jest najbardziej pożądanym modelem ze skaczącym koniem na masce. Ferrari 250 GTO kończy 50.lat.

 

Następca Enzo inspirowany 250 LM

Ferrari F150, taką nazwę ma nosić następca Ferrari Enzo, który oficjalnie ma pojawić się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Inspiracją dla tego modelu ma być legendarne Ferrari 250 LM.

 

Kolejny rekord Ferrari 250 GTO

Ferrari 250 GTO to samochód, który bardzo rzadko pojawia się naaukcjach. Jeśli już słyszymy o sprzedaży tego auta to egzemplarz 250 GTOosiąga astronomiczną cenę. Teraz kultowe Ferrari pobił kolejny rekord!

 

Czasowo wyłączą DW nr 250 z ruchu

Przez dziewięć dni stycznia panować będą utrudnienia na drodzewojewódzkiej nr 250. Związane będą one ze szkoleniami na pobliskimpoligonie.

 

250 kultowych aut w jednym miejscu

Z okazji 25. urodzin na torze Jastrząb k. Radomia odbył sięogólnopolski zlot miłośników Mazdy MX-5. Fani nie zawiedli istawili się w sile 250 samochodów.

 

Kultowe Ferrari 250 GTO - czy rekord zostanie pobity?

Ferrari 250 GTO to samochód, który jest owiany legendą.Egzemplarze tego model bardzo rzadko zmieniają właściciela. Jednak jeden znich wystawiono na sprzedaż.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018