Wyszukiwałeś:

250h

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 250h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Ekologiczna konkurencja Lexusa

Trwające obecnie targi w Detroit są okazją dla Lexusa do zaprezentowaniaswojej najświeższej nowości. W 2010 na rynku pojawi się całkiem nowy modeljapońskiego producenta z segmentu premium.

 

Lexus ma 20 lat

Po raz pierwszy samochody marki Lexus ujrzały oficjalnie światło dziennepodczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit w 1989 roku. Zwiedzającymieli okazję zobaczyć wówczas dwa modele: luksusowego sedana LS 400oraz samochód klasy średniej ES 250.

 

Lexus HS 250h - luksusowy Prius

W Japonii debiutuje właśnie wzbogacona wersja Toyoty Prius. Na tamtejszymrynku będzie jednak sprzedawana pod emblematem marki-córki Lexus. ModelHS 250h ma przyciągnąć jeszcze większą rzeszę fanów aut hybrydowychna stronę koncernu Toyoty.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Sai, czyli hybrydowy sedan Toyoty

Sporo ciekawych nowości można zobaczyć na stoisku Toyoty podczas trwającychwłaśnie targów motoryzacyjnych w Tokio. Jedną z nich jest Toyota Sai,czyli średniej wielkości sedan, oczywiście z napędem hybrydowym.

 

Lexusy też do serwisu?

Toyota potwierdziła to o czym informowaliśmy kilka dni temu. Poza globalnąakcją serwisową spowodowaną wadliwym pedałem gazu, japoński koncernogłosił kolejną serię awarii, dotyczącą hamulców w hybrydowymmodelu Prius. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że usterka może wystąpićteż w luksusowych Lexusach.

 
 

Najładniejsze wnętrze ma...

Z reguły oceniając wygląd auta zwracamy uwagę głównie, jeśli niewyłącznie, na stylistykę nadwozia. A tymczasem obcując na codzień z naszymsamochodem większość czasu i tak spędzamy w jego wnętrzu. Zobaczmy więc,jakie auta mają najlepsze, najładniejsze, najciekawsze wnętrza.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Wątek na forum: Lexus HS 250h - luksusowy Prius

Jak na jedną z dwóch japońskich marek Premium - to słabe autko, marnie ! Lexusowi nie wypada takiego czegoś sprzedawać ! ~Jak na jedną z dwóch japońskich marek Premium - to

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019