Wyszukiwałeś:

251

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 251

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Honda City: Raczej warto

4.25 Ma swoje wady i zalety, pięknością iosiągami nie grzeszy, ale nie o to chodzi w tym aucie. Jedziesz z punktu A do Bi na pewno dojedziesz - stosunkowo tanio :)

 

Wątek na forum: Nowy, pięciodrzwiowy Opel Corsa

fajna i ladna jest ta corsa, ciekawe ile bedzie kosztowac? ~aligator

 

Budżet drogowy Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przedstawiłtegoroczny budżet, jaki będzie przeznaczony na wydatki związane ztransportem. W 2008 roku wydatki na inwestycje drogowe będą kosztować 77 mlnzł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Panda z Tychów najoszczędniejsza

Produkowany w zakładach Fiat Auto Poland w Tychach model Panda wygrał test nanajoszczędniejszą jazdę, zorganizowany przez niemiecki automobilklub ADAC.Panda przejechała 251 km za 10 euro.

 

Remonty dróg w kujawsko-pomorskim

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 251 i 252 jest największą, zsześciu inwestycji drogowych współfinansowanych z RPO woj.kujawsko-pomorskiego. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się w2011 roku. Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 ikrajowej drogi nr 1, z krajową S 5.

 

Ruszyły modernizacje w kujawsko-pomorskim

Po zimowej przerwie ruszyły prace remontowo - modernizacyjne na drogachwojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Kontynuowana jest między innymirealizacja największej z siedmiu inwestycji drogowychwspółfinansowanych z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego, na wojewódzkich trasach nr 251 i252. Modernizacja 62 kilometrów dróg pochłonie ponad 95 mln zł.Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 i krajowejdrogi nr 1, z krajową S 5.

 

DW nr 251 w nowej odsłonie

Zakończyły się prace nad projektem przebudowy DW nr 251. Zarząd DrógWojewódzkich dysponuje także zezwoleniem na realizację inwestycjidrogowej.

 

Początek prac na DW 251 w Barcinie

Rusza pierwszy etap prac remontowych na drodze wojewódzkiej nr 251 wBarcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Zadanie obejmuje na raziewykonanie kanalizacji deszczowej. Inwestycja kosztować będzie 2,6 mlnzłotych.

 

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Ruszają remonty i modernizacje dróg w województwiekujawsko-pomorskim. Łączny koszt wszystkich tegorocznych inwestycji drogowychwyniesie ponad 50 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019