Wyszukiwałeś:

252

. Znaleziono 378 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 252

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 378 wszystkich):

Peugeot 307: Auto lepsze niż krążące o nim opinie

4.5 Jak każde auto ma swoje wady i zalety - japo 4latach i po przejechanych 70 000 km wciąż jestem zadowolonym posiadaczem:-)

 

Wątek na forum: Możliwy pożar silników w Oplu

no prosze i opelki tez mogą się spalić, a tak sie pieklili milosnicy niemieckich aut, ze francuskie są najgorsze, przy okazji awarii w peugeotach z mozliwoscią wystąpienia pozaru ~francuz

 

Wątek na forum: Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kupię Volkswagena (kombi) lub Opla (kombi) z silnikiem diesla, rocznik 1992 lub młodszy. Cena do 8500 zł. mój e-mail: ap69@tlen.pl tel. 605-381-252 ~Andrzej

 

Wątek na forum: Karmann otwiera zakłady w Polsce

Kupię Volkswagena (kombi) lub Opla (kombi) z silnikiem diesla, rocznik 1992 lub młodszy. Może być Passat, Golf, Astra, Vectra, Omega – bez szyberdachu, ciemny kolor. Cena do 8500 zł. mój e-mail: ap69@tlen.pl tel. 605-381-252 ~Andrzej

 

Remonty dróg w kujawsko-pomorskim

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 251 i 252 jest największą, zsześciu inwestycji drogowych współfinansowanych z RPO woj.kujawsko-pomorskiego. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się w2011 roku. Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 ikrajowej drogi nr 1, z krajową S 5.

 

Ruszyły modernizacje w kujawsko-pomorskim

Po zimowej przerwie ruszyły prace remontowo - modernizacyjne na drogachwojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Kontynuowana jest między innymirealizacja największej z siedmiu inwestycji drogowychwspółfinansowanych z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego, na wojewódzkich trasach nr 251 i252. Modernizacja 62 kilometrów dróg pochłonie ponad 95 mln zł.Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 i krajowejdrogi nr 1, z krajową S 5.

 

Znamy ceny pierwszego Infiniti z dieslem

Coraz bliżej do debiutu rynkowego pierwszego Infiniti na Starym Kontynencie,pod którego maską pracować będzie silnik wysokoprężny. Ceny FX30dzaczynać się będą od 252.800 zł.

 

Trwają prace na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim

Trwają prace na drogach modernizowanych ze środków RegionalnegoProgramu Operacyjnego w województwie kujawsko-pomorskim. Na DW nr 534prace są na półmetku. W przebudowie jest  także DW nr 252.

 

Rok na drogach wojewodzkich kujawsko-pomorskiego

Koniec modernizacji DW nr 534, kilka ważnych remontów i kosztowna zima– tak najkrócej można podsumować mijający, 2011 rok na drogachwojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Wznowiono prace na DW 252 Inowrocław - Włoclawek

Po zimowej przerwie wznowione zostały prace na DW nr 252 pomiędzyInowrocławiem a Włocławkiem. Dokończona zostanie budowa chodników izatok autobusowych. Na jezdni ułożona będzie też ostatnia warstwa asfaltu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019