Wyszukiwałeś:

253

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 253

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Mercedes Klasa C: nie jest zle

4.5 mozna na niego liczyc

 

Wątek na forum: Państwo zbuduje autostradę A1

Czy nikt nie widzi, że zbudowanie odcinka do Torunia nawet przez robotników przymusowych za darmo nie rozwiązuje problemu!! Przecież od Torunia do Poznania lub Łodzi nie ma nawet skrawka szybkiej drogi!!! ten odcinek nic nie poprawi, ułatwi tylko poruszanie się z Trójmiasta do Torunia. i ...

 

Wątek na forum: Meet MINI - zlot fanów i właścicieli marki MINI

Kieruj się stylem, przyjdź i wybierz model, który najbardziej Cię kręci. Przecież MINI nie można nie kochać. Więc jeśli masz MINI w genach to świętuj razem z nami w jednym z czterech polskich miast. MEET MINI 2009 odwiedzi w kolejne weekendy następujące miasta: •29-30 sierpnia - Warsza...

 

Kujawsko-Pomorskie – najwięcej pieniędzy na transport

W ubiegłym roku największą pozycją wśród wydatkówbudżetowych samorządu województwa kujawsko-pomorskiego był transport,w tym także infrastruktura drogowa. Na utrzymanie dróg przeznaczono 16mln zł, a na nowe inwestycje wydano kwotę 68,5 mln zł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Dodatkowe pieniądze na kujawsko-pomorskie drogi

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego otrzyma dodatkowe pieniądze,które zostaną przeznaczone na dofinansowanie 21 ważnych dla regionuzadań. Wśród nich znalazły się także inwestycje dotyczącedróg wojewódzkich.

 

DK 1 - megainwestycja drogowa w Tychach

Tychy mają już pieniądze na całkowitą przebudowę 6 kilometrowego odcinkaDK 1 w obrębie miasta. „To będzie największa inwestycja drogowa whistorii Tychów. Przyniesie korzyści nie tylko mieszkańcom miasta, alerównież tysiącom kierowców jadących przez Tychy w kierunkuBeskidów i Katowic” – podkreśla prezydent miasta AndrzejDziuba. Remont tyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mlnzłotych. Ponad 253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności.Harmonogram inwestycji zakłada, że prace budowlane na DK1 powinny sięrozpocząć na przełomie kwietnia i maja 2011 roku. Trasa ma być gotowa podkoniec 2013 roku.

 

Przebudowa DK1 w Tychach dopiero w październiku

Przebudowa DK nr 1 w Tychach, jedna z największych inwestycji drogowych naŚląsku rozpocznie się nie w maju a dopiero w październiku. Wszystko przezkonieczność wprowadzenia zmian w unijnym wniosku o dofinansowanie. Remonttyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mln złotych. Ponad253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności. Harmonograminwestycji zakładał, że prace budowlane potrwają do końca 2013 roku.

 

Audi sprzedało w styczniu 2019 r. 145 tys. aut

W styczniu 2019 roku Audi sprzedało na całym świecie niemal 145 tys. aut.Oznacza to lekki spadek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019