Wyszukiwałeś:

256

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 256

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Wszystko o samochodach Ford Scorpio

Ford Scorpio zastąpił na rynku w 1985 roku model Granada, zdobywając od razu tytuł Car of the Year 1986. Na początku Scorpio oferowane było w wersji liftback, później dołączyły do niej wersje sedan oraz kombi. Kolejne zmiany stylistyczne auta miały miejsce w 1992 i 1994 roku (Scorpio II). Ford Sc...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Za kółkiem S-Maxa i Galaxy

Dwa benzyniaki w tym jeden z Focusa ST220.Inne silniki - kicha.Moc 100- 140 KM?Nie zadowoli amatorów urodzonych np. w Chryslerze Crossfire lub BMW Z4.Rodzinny?Przestronny?Szybki?Pierwsze dwa pytania: TAK ostatnie:NIE ~moto maniak

 

FIAT - produkcja pełną parą

7 października z linii produkcyjnych tyskiej fabryki Fiat Auto Poland zjechał500 tysięczny Fiat Panda. Fiat Auto Poland w Tychach, gdzie produkowane sąFiaty Panda i 600, należy do czołówki najnowocześniejszych inajlepszych zakładów przemysłu motoryzacyjnego w Europie.

 

Trasa Siekierkowska

Z początkiem października Warszawa złożyła wniosek o dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu "BudowaTrasy Siekierkowskiej odcinek IIB od węzła Bora Komorowskiego do ulicyPłowieckiej".

 

Wrocławski most rekordzista w ciągu A8

Pozwolenie na budowę mostu autostradowego w ciągu autostrady A8 (AutostradowejObwodnicy Wrocławia) wraz z estakadami dojazdowymi wydał we wtorek, 4 kwietniabr. Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk. Most jest przeprawą przez Odręi Ślęzę (u jej ujścia do Odry), ma ponad 1,7 km długości i pod wielomawzględami będzie rekordzistą w Polsce.

 

Rośnie most pod Wrocławiem

Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa mostu na wrocławskiej Wyspie Rędzińskiejjest jedną z największych tego typu w Polsce. Most powstaje w ramachAutostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

F1: Wielki powrót stał się faktem, "Schumi" znów w bolidzie

Mercedes GP potwierdził, że Michael Schumacher będzie kierowcą Mercedesa wsezonie 2010. Schumacher wraca do Formuły 1 po trzech latach przerwy.

 

Stan podtopionych dróg w kujawsko-pomorskim

W woj. kujawsko-pomorskim  nieprzejezdna jest DW nr 244 w miejscowościMochle pod Bydgoszczą. Pod woda jest też DW nr 256 w Strzelcach Dolnych.

 

Problemy Malibu z pasami bezpieczeństwa

256 egzemplarzy modelu Chevrolet Malibu na polskim rynku zostanie objętychkampanią naprawczą z powodu możliwej usterki tylnych pasówbezpieczeństwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019