Wyszukiwałeś:

26

. Znaleziono 17691 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 26

Spróbuj też wyszukać: 23

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17691 wszystkich):

Wątek na forum: Sprzedam Hondę Accord z 2005r. - mały przebieg!

Rok produkcji: 2005, Data rejestracji: 04/2006, Przegląd: 05/2011, Ubezpieczenie: 04/2010, 66 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 155 KM (114 kW), Pojemność skokowa: 2000 cm3, benzyna, srebrny-metallic, Liczba drzwi: 4/5, Typ: Kombi [b]Dodatkowe informacje:[/b] pierwszy właściciel, s...

 

Wątek na forum: Największa objazdowa impreza motoryzacyjna jesieni.

Zapraszam Was na Mobil 1 New Life Tour - największą objazdową imprezę motoryzacyjną jesieni. Odwiedzimy 8 dużych miast (szczegóły poniżej). Podczas imprez pokazy tańczących samochodów (lowriderów), strefa tuningu oraz pitstop, gdzie bezpłatnie sprawdzimy poziom oleju w silniku i zrobimy dolewk...

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Toruń: 26 mln zł na drogi

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, przeznaczy w tym roku ponad 26 mln zł nainwestycje związane z kapitalnym remontem i utrzymaniem sieci dróg.Zaplanowano modernizacje dróg krajowych, obiektów inżynierskichoraz ulic w Zespole Staromiejskim.

 

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Od 26 października planowane jest zawężenie do jednego pasa ruchu wiaduktu wkierunku Marek na węźle Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego. Obydwie jezdnieTrasy Toruńskiej w Warszawie na odcinku od al. Piłsudskiego w Markach do ul.Głębockiej zawężone są do dwóch pasów ruchu. Utrudnieniazwiązane są z budową dróg zbiorczo-rozprowadzających oraz zprzebudową infrastruktury technicznej. Cała inwestycja obejmuje przebudowęTrasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace na7,1-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego wMarkach potrwają do kwietnia 2012 r.

 

Piraci drogowi, zostańcie w domach!

By w pierwszy wakacyjny weekend tj. 24-26 czerwca nikt nie zginął w wypadkach,wszyscy użytkownicy dróg muszą zachowywać się racjonalnie. Dlatego dotych, którzy nie zamierzają dostosować się do zasad bezpieczeństwa,wystosowany został apel "Zostańcie w domach!".

 

26 projektów motosektora pod opieka PAIiIZ

PAIiIZ prowadzi obecnie 149 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 5047 mln euro, które mogą stworzyć 35 637  miejsc pracy.26 projektów inwestycyjnych dotyczy sektora motoryzacyjnego.

 

Polskie eliminacje w konkursie The Drivers? Fuel Challenge 2012

Już za kilka dni rozpoczną się polskie eliminacje w ramach organizowanych wtym roku, w Regionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, MistrzostwKierowców w Jeździe Ekonomicznej - The Drivers’ Fuel Challenge.Mistrzostwa te, ruszają na rynku polskim już w dniu 26 marca w czterechlokalizacjach w południowej części kraju. Łącznie pod kątem lokalnycheliminacji konkursowych przygotowano 23 lokalizacje.

 

40 km zachodniopomorskich dróg będzie w remoncie

Remont trzynastu odcinków dróg krajowych o łącznej długości 40kilometrów planowany jest w  roku 2012 w województwiezachodniopomorskim.

 

Wątek na forum: Masaż fotela kierowcy nie działa

Mam Citroena C% o poj. 2,0 163KM z 2010 roku. Od okolo pół roku nie działa masaż fotela kierowcy. Jako że autko jest na gwarancji w serwisie wymieniono mechanizm masażu. Po pewnym czasie wymieniono moduł masażu. Wszystko z krotkotrwałą poprawą. W międzyczasie serwis konsultował się ze "specj...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019