Wyszukiwałeś:

264

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 264

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Renault Clio: warto

5 nadal nim jeżdże

 

Wątek na forum: Polski Opel od A...gili do Z...afiry

uważąm żę tę samochody soą fajn ~justyna wilk

 

Wątek na forum: Opel GT w sprzedaży od marca

264 koni i 229km/h?? Co tak slabo?? Ford Mondeo ST 220 "idzie" 250km/h chociaz to wielkie kombi. Opel GT wyglada na lekki i niezaduzy samochod, poniekad naprawde niezle wygladajacy :) ~Kuba

 

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Polska i Delphi znowu razem

Po 6 miesiącach negocjacji amerykański koncern Delphi zdecydował się nakolejny etap inwestycji w naszym kraju. Dzięki inwestycji światowego koncernupowstanie ponad 260 miejsc pracy dla inżynierów w krakowskim centrumbadawczo-rozwojowym.

 

Rozbudowa TCK Delphi

Zarząd Delphi Corporation podjął decyzję o rozbudowie Centrum Technicznego wKrakowie (TCK). Oznacza to dalszy rozwój krakowskiego ośrodka, a więcsprowadzenie nowych projektów oraz łączne zatrudnienie kolejnych ponad 250inżynierów.

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Nowa obwodnica w Wielkopolsce

Oddano do użytku wschodnią obwodnicę Kleczewa (woj. wielkopolskie). Projektzostał zrealizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego.

 

Kolejny jubileusz Volvo

W ciągu 19 lat Szwedzki producent sprzedał ponad 2.8 milionówegzemplarzy tego modelu. Po raz pierwszy auto zostało zaprezentowane 21sierpnia 1974 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019