Wyszukiwałeś:

266

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 266

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Toyota Corolla: polecam :)

4.75 kiedyś mówiono mi że japoniec nie boczęści drogie,,,owszem nie tanie,,,ale żeby płacić za części muszą siepsuć.......polecam

 

Wątek na forum: Saleen S331: Sportowy pick-up

Ta fura to marzenie:) ~TRymarz

 

Spadek w Europie, wzrost w Polsce

1.266 tys. sprzedanych samochodów nowych na rynku europejskim w kwietniuoznacza spadek sprzedaży o 7,3%. Poprawiła się za to sytuacja na naszymrodzimym rynku, gdzie sprzedaż wzrosła o 3,3% w porównaniu do kwietniaubiegłego roku.

 

Remonty na Kujawach

Zakończyły się remonty ulicy Toruńskiej w Gniewkowie i fragmentu drogiwojewódzkiej nr 266 w miejscowości Dobre. Na obu inwestycjach zależałoprzede wszystkim kierowcom, którzy skarżyli się na zniszczone jezdnie.

 

Zmiany na drogach w związku z budową A1

W związku z budową autostrady A1 Toruń-Kowal, kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami na sąsiednich drogach wojewódzkich. Niektóre powybudowaniu autostrady zmienią przebieg.

 

Do Aleksandrowa objazdem

W związku z kolejnymi pracami na autostradzie A1 w pobliżu powstającegowęzła Odolin od czwartku, 12 lipca przez tydzień nieprzejezdna będzie DW nr266 pomiędzy DK nr 1 a Aleksandrowem Kujawskim.

 

Kujawsko-pomorskie: do Aleksandrowa znów objazdem

W związku z kolejnymi pracami przy autostradzie A1 konieczne będzie tymczasowozamknięcie DW nr 266 pomiędzy DK1 a Aleksandrowem Kujawskim. Kierowcymuszą  korzystać z objazdu.

 

Czasowo wyłączą DW nr 250 z ruchu

Przez dziewięć dni stycznia panować będą utrudnienia na drodzewojewódzkiej nr 250. Związane będą one ze szkoleniami na pobliskimpoligonie.

 

Odnowią DW nr 266 w Piotrkowie Kujawskim

Kolejny odcinek DW nr 266 doczeka się odnowy. Tym razem prace obejmująfragment drogi przebiegającej przez Piotrków Kujawski wwojewództwie kujawsko-pomorskim.

 

Piotrków Kujawski z nową nawierzchnią

Remontowana w Piotrkowie Kujawskim droga wojewódzka nr 266 ma ułatwićdojazd kierowcom do autostrady A1. W przygotowaniu są również inneinwestycje na tej drodze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019