Wyszukiwałeś:

269

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 269

Spróbuj też wyszukać: 296

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Hyundai i10: Hyundai i10

4.75 Warto kupić. Swietne dla osoby , któraw wiekszości porusza sie sama, np. na dojazdy do pracy.Myślę,że i dlamłodych z małym dzieckiem .Co do wakacji , to może na krótsze trasy.Tojednak nie krązownik:-). Mam to autko ok.1,5 miesiąca i bardzo je<...

 

Wątek na forum: Tablice odporne na kradzież

U nas tez mogli by coś takiego wprawdzić. Ogólnie to mogliby u nas też zrobić przednią tablice na białym tle a tylną na żółtym. (Tak jest m.in w UK i Francji) Zaś jesli chodzi o tablice tzw zabytkowe to niech będą żółte np z niebieską czcionką. ~seeker

 

Fiat liderem aut dostawczych

W drugim miesiącu 2006 roku Fiat sprzedał najwięcej aut dostawczych napolskim rynku. Najchętniej nabywanymi modelami były wersje Van Fiata Pandy iFiata 600. Na wysokim poziomie utrzymuje się również ogólnaprodukcja aut dostawczych w Polsce.

 

Program likwidacji miejsc niebezpiecznych

W grudniu 2006 r. zakończył się pierwszy etap oceny decydujący o przyjęciuzadań zgłoszonych do III edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych naDrogach. Ogółem zgłoszono 269 zadań obejmujących przebudowę miejscniebezpiecznych, w których w latach 2003-2005 doszło do 1.364wypadków i 7.604 kolizji.

 

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach ma na celu zmniejszenieliczby wypadków i ich ofiar oraz liczby kolizji na drogachwojewódzkich, powiatowych, gminnych i miejskich poprzez przebudowęmiejsc najbardziej niebezpiecznych, w których dochodzi do największejliczby zdarzeń drogowych. Trzy edycje programu na lata 2005-2009 obejmująobecnie 345 zadań, których całkowita wartość szacowana jest na 324,7mln zł.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 

Wątek na forum: Czujniki parkowania i cofania

Mam zamiar do mojego Suzuki Swift zamontować czujniki parkowania (cofania). Z tych firm które wybrałam: http://sklep.hadron.pl/product-pl-269-CCo-PS-LC3B31-8-Niebieski.html http://www.ford.ewor.pl/towar/1140/asystent-parkowania-valeo-beep-parkkeeper-632023.html Które są lepsze...? Jakie wy p...

 

Zmiany w drogach wojewódzkich przy nowym odcinku A1

Przy okazji niedawnego otwarcia autostrady A1 na odcinku pomiędzy Czerniewicamia Włocławkiem zmianie uległa również organizacja ruchu naprzebiegających w pobliżu drogach wojewódzkich.

 

Kujawsko-pomorskie: Zamknięty przejazd na DW269

Do środy (2 kwietnia) zamknięta będzie  droga wojewódzka nr 269Szczerkowo - Kowal w miejscowości  Czerniewice w województwiekujawsko-pomorskim.

 

Koncepcje dla DW269 i DW270

Trwają prace nad projektami modernizacji DW nr 269 (Izbica - Chodecz- Kowal) iDW nr 270 (Izbica-Lubraniec-Brześć) w województwie kujawsko-pomorskim.Prace projektowe rozpoczęły się na przełomie ubiegłego i bieżącego roku.Są już pierwsze propozycje przebudowy dróg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019