Wyszukiwałeś:

27

. Znaleziono 6315 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 27

Spróbuj też wyszukać: Adui 27

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6315 wszystkich):

Obwodnica Żar

3 listopada 2004 roku, odbyło się uroczyste przekazanie terenu pod budowętrzeciego, i zarazem ostatniego, odcinka żarskiej obwodnicy. Na wykonanierobót i oddanie drogi do użytku wykonawcy - firmie LUBARTÓW wyznaczono okres14 miesięcy.

 

Utrudnienia w Małopolsce

28 sierpnia rusza modernizacja kolejnych odcinków małopolskich drógkrajowych: rozpoczną się prace na drodze nr 28 pomiędzy Mszaną Dolną aGruszowcem oraz na "siódemce" pomiędzy Zerwaną a Michałowicami.Inwestycje wyniosą około 27 mln zł i są współfinansowane z pożyczki BankuŚwiatowego.

 

Wielkopolskie zdąży przed Euro 2012?

Do 2012 roku ma powstać droga ekspresowa S5 i 27 km zachodnia obwodnicaPoznania, które są drogowymi priorytetami województwawielkopolskiego. Urzędnicy mają do rozwiązania jeszcze wieleproblemów, jednak wciąż jest jeszcze szansa na dotrzymanieterminów.

 

Którędy pobiegnie S74?

Projektanci drogi ekspresowej S74 zaprezentowali przedstawicielom gmin, przezktórych teren będzie biegła trasa, wstępne propozycje jej przebiegu naodcinku Sulejów - Przełom/Mniów. Ten blisko 27 km fragment mabyć realizowany w latach 2008-2014.

 

Olsztyn czeka na swoje 27 km

600 mln zł powinna wynieść budowa południowego, 27-kilometrowego odcinkaobwodnicy Olsztyna w ciągu DK 16. Ma ona wyprowadzić ruch tranzytowy z miastaw kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Budowa ma się rozpocząć w połowie2011 r.

 

Aż 27 wniosków na budowę świętokrzyskiej S-7

Padł rekord jeśli chodzi o liczbę zainteresowanych realizacją inwestycjidrogowej. Aż 27 firm i konsorcjów chce budować ponad 7-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S-7 od Skarżyska Kamiennej do granicywojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem. 5 stycznia minął terminskładania wniosków o dopuszczenie do udziału w dalszym postępowaniuprzetargowym.

 

Było nieco bezpieczniej

Tegoroczny świąteczny weekend na drogach był bezpieczniejszy niż przedrokiem. Doszło w sumie do 292 wypadków, podczas których zginęło27 osób. Zatrzymano w tych dniach 1.795 pijanych kierowców.

 

Niebezpieczna DK 27 w lubuskim

Ostre i niebezpieczne zakręty, wąska jezdnia, przydrożne drzewa czyhają nakierowców jadących trasą nr 27 (lubuskie). Trasa prowadzi z ZielonejGóry, mija Świdnicę i ciągnie się do Nowogrodu Bobrzańskiego. Wsumie 74 kilometry krętej drogi. GDDKiA planuje podjęcie konkretnych działańmających poprawić warunki jazdy na tej drodze.

 

Wraca dobra passa w motoryzacji?

Pierwsze półrocze 2011 roku było udane pod względem zapowiadanych irealizowanych inwestycji firm z sektora motoryzacyjnego. Rozwójzapowiedziały firmy już działające, pojawiły się też nowe projekty typugreenfield. Inwestorzy zgodnie twierdzą, ze u podstaw lokowania inwestycji wnaszym kraju, leży nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim wysokajakość wyrobów oraz wysoka wydajność pracy. Pod tymi względamifabryki w Polsce należą niejednokrotnie do najlepszych w całym koncernie.Zachętę stanowią również Specjalne Strefy Ekonomiczne oferującezwolnienia i ulgi podatkowe. Czy dobra passa na inwestycje wraca? Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych poinformowała, że pracuje obecnie nad 27projektami inwestycyjnymi z sektora motoryzacyjnego.

 

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad testuje na drodze krajowejnr 27 technologię Tyregrip, która ma skrócić drogę hamowania, atym samym zwiększyć bezpieczeństwo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019