Wyszukiwałeś:

272

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 272

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Mercedes Klasa C: Mercedes 220 CDI aut.

3.75 autko ogólnie super, gdyby nie rdza- niekupować rocznika 2000-2003, blacha okropnej jakości, rdzewieje wszędzie,tragedia.

 

Wątek na forum: Sprawdź stan oleju

heheh, jak test na ciązę ~marko

 

Wątek na forum: Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

299,4 mln, a na stronie dts mozna wyczytac przy okazji oddanego rudzkiego odcinka (maj 2008) iz 2 odcinki w zabrzu maja kosztowac 272, co za postęp!! ile bedzie na koncu? (O ile pamietam ruda ruszala za 118 a na koncu bylo ponad 190!!) Fakt ze przez miasto ale od maja cene podniesc o około 10%? <...

 

Klasa C od 130.500 zł

Polski oddział koncernu DaimlerChrysler opublikował ceny modelu Mercedes klasaC. Auto to trafi do polskich salonów w połowie kwietnia br.

 

Remonty kujawsko-pomorskich dróg wokół autostrady

Zakończył się remont DW nr 272 w Grupie pod Grudziądzem. Droga prowadzimiędzy innymi do rampy kolejowej z której korzysta firma Skanskabudująca autostradę między Kopytkowem i Czerniewicami.

 

Odnowy w kujawsko-pomorskim

W wojewodztwie kujawsko-pomorskim trwają odnowy nawierzchni na najbardziejzniszczonych odcinkach dróg wojewódzkich. Prace są jużzaawansowane. Roboty w Ostromecku, Służewie i Grupie potrwają jeszcze 3-4tygodnie.

 

Rok na drogach wojewodzkich kujawsko-pomorskiego

Koniec modernizacji DW nr 534, kilka ważnych remontów i kosztowna zima– tak najkrócej można podsumować mijający, 2011 rok na drogachwojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Wątek na forum: Pierwsze Super-SUVy sprzedane

na ich stronie jest 600 KM a no i cena 272 tys funtów ~pawian

 

Audi A7 - poznaj ceny

Pierwsza generacja Audi A7 zadebiutowała zaledwie cztery lata. Do polskichsalonów wjeżdża odświeżona wersja czterodrzwiowego coupe. Zobacz, ilekosztuje.

 

272 konie w dwulitrowym TDI

Volkswagen zaczyna wyciskać coraz więcej ze swoich silników. Za chwilępojawi się na rynku kolejna odsłona czterocylindrowego TDI o pojemnościdwóch litrów, którego moc będzie coraz bliższa 300 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019