Wyszukiwałeś:

275 X

GTB X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 275 GTB

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

Kultowe Ferrari od Bullitta

Dom aukcyjny RM Auctions przeprowadzi licytację kultowego Ferrari 275 GTB/4.Organizatorzy po cichu liczą na pobicie dotychczasowego rekordu sprzedaży,bowiem tym egzemplarzem włoskiego klasyka jeździł sam "królopanowania" Steve McQueen.

 

Myślałeś, że Bugatti Veyron jest drogie?

Na wielu z nas wrażenie robią ceny takich samochodów jak BugattiVeyron, McLaren P1 czy LaFerrari. Jednak nawet gdy zsumujemy cenę wszystkichtych trzech modeli nie przebijemy ceny choćby najtańszego auta z poniższejlisty. Zobaczcie, ile kosztowały najdroższe auta wszechczasów.

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Kultowe Ferrari 250 GTO - czy rekord zostanie pobity?

Ferrari 250 GTO to samochód, który jest owiany legendą.Egzemplarze tego model bardzo rzadko zmieniają właściciela. Jednak jeden znich wystawiono na sprzedaż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "275 GTB".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019