Wyszukiwałeś:

28

. Znaleziono 7117 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 28

Spróbuj też wyszukać: Libertów 47 957

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7117 wszystkich):

Droga krajowa nr 28 do remontu

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu ogłosił przetarg na projekt i modernizację ponad 7 km odcinka drogikrajowej nr 28 Białka – Osielec. Inwestycja powinna zakończyć się wpołowie 2009 roku.

 

Obwodnica Biecza – budową roku

Obwodnica Biecza w ciągu drogi krajowej nr 28 Zator - Przemyśl - inwestycjakrakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad -zwyciężyła w konkursie organizowanym przez rzeszowski oddział StowarzyszeniaInżynierów i Techników Komunikacji "Budowa drogowo-mostowa2008 roku".

 

Nowy wiadukt w ciągu DK 28 Wadowice – Sucha Beskidzka

Powstanie wiadukt nad linią PKP w ciągu drogi krajowej nr 28 Wadowice–Sucha Beskidzka. Wartość kontraktu podpisanego z firma Skanska wynosi7,1 mln zł brutto. Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania budowyzbiornika wodnego Świnna Poręba. Termin zakończenia prac to 31 stycznia 2012r.

 

DK 28 – powstanie nowy most na Rabie

W Mszanie Dolnej (woj. małopolskie) w ciągu drogi krajowej nr 28 łączącejmiejscowość Zator z Nowym Sączem wybudowany zostanie nowy most na rzeceRabie. Wojewoda małopolski wydał zezwolenie na realizacje inwestycji.Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2011 rok.

 

DK 28 w Gorlicach: płynniej i bezpieczniej

Zmieni się organizacja ruchu na Zawodziu, w obrębie drogi krajowej nr 28 orazna kolizyjnym skrzyżowaniu ulic Zakole i Skrzyńskich w Gorlicach(małopolskie). W obydwu przypadkach chodzi o poprawę płynności ruchu,bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

 

Inwestycje mostowe na DK 28

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - przymierza się do budowydwóch nowych mostów w ciągu drogi krajowej nr 28.

 

Nowy most na DK 28 w Gorzeniu

Most na potoku Ponikiewska i przepust w Gorzeniu na drodze DK 28 zostałodebrany przez komisję GDDKiA. Inwestycja została ukończona zgodnie z umowąi kosztowała 4,5 mln zł.

 

Już jest nowe Camaro

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Chevrolet przedstawił nowe Camaro zoznaczeniem Z/28. Amerykanie odświeżyli swojego przedstawiciela segmentumuscle carów.

 

Camaro Z/28 potwierdza swoje walory

Świetne wyniki uzyskane na torze Nürburgring potwierdzają ogromne ambicjetopowej odmiany Chevroleta Camaro. Czas, jaki wykręciła wersja Z/28, jestlepszy od Porsche 911 Carrera S czy Lamborghini Murcielago LP640.

 

Chevrolet Camaro Z/28 jak Pace Car w Indy 500

Tegoroczna edycja legendarnego wyścigu Indy 500 zbliża się wielkimi krokami.Całą stawkę poprowadzi Chevrolet Camaro Z/28, który będzie pełniłrolę samochodu bezpieczeństwa. Auto poprowadzi żywa legenda tego wyścigu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019