Wyszukiwałeś:

280km

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 280km

Spróbuj też wyszukać: passat 280KM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: Audi S3: Mały sportowiec

Ciekawe auto...nareszcie godny konkurent dla Golfa V GTI :) ~Margol

 

Wątek na forum: Focus RS na wybiegu

280KM i napęd na jedną (przednią!) oś.... tego żadna szpera nie usprawni..... będzie jatka! A nie lepiej było spróbować z napędem na cztery koła niż robić podrasowanego ST? ~nick

 

Wątek na forum: Strabag i Mota-Engil zbudują S7

Teraz trzeba sie modlic, zeby konkurencyjne firmy nie zaczely sie procesowac w sadach i odwolywac, bo zaczna te siodemke budowac za rok. 3mam kciuki za to, zeby decyzja sie uprawomocnila. Ta trasa jest piekielnie potrzebna. ~astrolog

 

Pierwsze zdjęcia nowego Lotusa

Po przeszło roku oczekiwań, brytyjski producent sportowych samochodówzaprezentował pierwsze zdjęcia czteroosobowego modelu, w którym silnikjest montowany centralnie.

 

362 konie w Golfie

Okazuje się, że nawet w Volkswagenie Golfie R mocy nigdy za wiele. FirmaB&B opracowała specjalny program tuningowy dla modelu, dzięki czemu możedysponować mocą do 362 koni mechanicznych.

 

Spartańska wyścigówka z silnikiem Ducati

Oto nietypowa wyścigówka. Pojazd przygotowany z myślą o purystach.Miał być minimalistyczny i maksymalnie surowy. Oto Spartan V.

 

Infiniti M30d po tuningu

Niemiecki diler marki Infiniti z Hamurga postanowił zachęcić klientówwprowadzeniem do sprzedaży modelu M30d S, który ma ponad standardowąmoc w standardzie.

 

Takiego Golfa jeszcze nie było!

Takiego Golfa jeszcze nie było. Niemiecka firma tuningowa B&B przygotowałatrzy zestawy tuningowe, które podniosą moc Volkswagena Golfa GTI.Największa z nich oferuje moc 362KM.

 

Audi RS5: Szatan w garniturze

W kwestii motoryzacyjnego gustu od statystycznego Polaka różni mniejedna, zasadnicza rzecz. Niezbyt mocno podniecam się samochodami z czteroma"ringami" na grillu. Bliżej mi do elegancji w postaci gwiazdkiwpisanej w okrąg, zwanej pieszczotliwie przez złośliwych"celownikiem". Czasami jednak detale sprawiają, że na całośćspoglądamy inaczej. Przez kilka dni próbował mnie przekabacić model zeznaczkiem RS na Single Frame.

 

Najmocniejsza Skoda Superb wreszcie w Polsce

Nowa Skoda Superb to bardzo dopracowany wóz, któremuwróżymy sporą popularność. Czeska limuzyna wreszcie ma też silnik,który pasuje do jej reprezentacyjnego charakteru.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018