Wyszukiwałeś:

281

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 281

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Accord

Honda Accord produkowana jest od 1978 roku. Mimo że samochód pojawił się w Europie nieco później, bo w 1985 to do tej pory jest jedną z najciekawszych pozycji w segmencie aut klasy średniej (w Polsce zaliczana także do klasy wyższej średniej). Najnowsza, ósma już generacja modelu Honda Accord po...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Honda Civic: miejski pirat

5 Bardo udany model

 

Wątek na forum: Chrysler Group z najwyższą wydajnością

ciekawe, bardzo ciekawe spadła z 33,7 do 35,8 rbg aż strach pomyśleć co będzie dalej :) ~korg

 

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

"Tak" roadstera

Saksońska firma Funke&Will AG zaprezentowała podczas trwającychtargów AMI Lipsk drugą generację modelu Yes Roadster.

 

W 2007 roku nowy prezes Fiat Auto

Sergio Marchionne, pełniący obecnie obowiązki zarówno prezesa Fiat Auto, jaki całej grupy Fiata, w przyszłym roku będzie chciał zrezygnować z tejpierwszej funkcji.

 

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Zielona Góra zainwestuje w drogi

W ciągu najbliższych trzech lat Zielona Góra zamierza wydać około 140mln zł na realizację inwestycji drogowych na terenie miasta. Za te pieniądzema powstać kilka nowych dróg i rond. Przebudowane zostaną takżeistniejące drogi, m.in. Trasa Północna (w ciągu drogi krajowej nr 32).

 

Szukają wykonawcy dla ul. Batorego w Zielonej Górze

Aż 11 firm zgłosiło się do przetargu na remont ul. Stefana Batorego -wylotowej arterii z Zielonej Góry (DW 281). Teraz trwa sprawdzanie ofert.

 

Wątek na forum: jaki hak do city

Cześć Chce do swojego City 2010 zamontować hak, czy są jakieś zamienniki ? orginał trochę za drogi ;/ , znalazłem coś takiego bosal-oris 036-281 ale nie jestem pewnien czy będzie w 100% pasował ? pozdrawiam marcin ~marcin

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019