Wyszukiwałeś:

287

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 287

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Element

Honda Element to przedstawiciel kompaktowych SUV-ów, bazujący na niektórych rozwiązaniach Hondy CR-V, choć różniący się od niej diametralnie, który przeznaczony jest wyłącznie na północnoamerykański rynek. Produkcja Hondy Element w amerykańskiej fabryce Hondy rozpoczęła się w 2003 roku.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

BMW Seria 3: BARDZO DOBRE I SPRAWIAJĄCE WIELE FRAJDY Z JAZDY AUTO

4.75 TAKIEGO UKŁADU JEZDNEGO ZAZDROSZCZĄ MUWSZYSCY PRODUCENCI I DO NIEGO PORÓWNUJĄ SWOJE, ABY CZĘŚCIOWO MU DORÓWNAĆ

 

Wątek na forum: Stracona dekada autostrady A1

I dokładnie takimi przypadkami powinni zajmować się w prokuraturze:-) ~miki

 

Kolejny dobry rok Fiata

W 2005 roku Fiat Auto Poland wyprodukował 287 tys. sztuk samochodów. Obrotyspółki wyniosły w 2005 r 8,5 mld złotych. Rok ten jest kolejnym, w którymbilans spółki zamknie się zyskiem.

 

Magnetto Wheels zakupił lubelską kołownię

Magnetto Wheels, lider w produkcji felg samochodowych w Europie, zainwestował wlubelską kołownię. Włoski inwestor za 14 mln zł odkupił zakład odsyndyka masy upadłościowej Daewoo Motor Polska.

 

Lipcowy rekord używanych

Mimo wakacji liczba sprowadzanych do kraju aut używanych nie tylko nie spada, awręcz rośnie. Jeśli utrzyma się obecne tempo, to na koniec roku ponowniemoże zostać pokonana bariera miliona samochodów sprowadzonych zzagranicy przez naszych rodaków.

 

I etap obwodnicy Lubska gotowy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował, że 19grudnia bieżącego roku oddano do użytku I etap obwodnicy Lubska. Blisko 5 kmtrasa stanowi odcinek drogi wojewódzkiej nr 289.

 

2008: dobry rok dla Mercedesa

W 2008 r. Daimler AG 2008  osiągnął globalną sprzedażsamochodów dostawczych na poziomie 287 205 pojazdów (poprzednirok: 289 073 pojazdów).

 

Solidarność FAP: rekord pobity, czas nas podwyżki

Tyską fabrykę Fiata ominął kryzys. Zakład zdecydowanie pobił rekordprodukcji z 2008 roku i 2009 rok zamknął liczbą 606 tysięcy sztukwyprodukowanych aut. Tymczasem płace stoją w miejscu, czyli realnie spadają– uważa zakładowa Solidarność.

 

Nowe projekty drogowe w lubuskim

W województwie lubuskim poprawi się stan kolejnych drógwojewódzkich. Projekty dotyczące: rozbudowy drogi nr 278 w ciągu ul.Obrońców Warszawy w miejscowości Wschowa, przebudowy drogi nr 130 wBaczynie, rozbudowy drogi nr 279 w Ochli, przebudowy drogi nr 287 na odcinkuKosierz - Bobrowice oraz przebudowy drogi nr 296 w zakresie rozbudowyskrzyżowania na rondo w Żaganiu, otrzymały dofinansowanie w ramach LubuskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019