Wyszukiwałeś:

29

. Znaleziono 6907 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 29

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6907 wszystkich):

Wątek na forum: Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Dzisiaj jest 29 września 2008. Po uroczystym otwarciu w dniu 22 września droga dalej jest zamknięta a objazdy bardzo uciążliwe uciążliwe dla mieszkańców miasta funkcjonują dalej. Czyli bez zmian. Bez komentarza. ~mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej

 

Wątek na forum: A4 Kraków – Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Udostepnienie czyli tzw. przejezdność tego odcinka A4 ma nastąpić w czwartek - 29 października. Ciekawy jednak jestem dlaczego strażacy wcześniej zatwierdzili projekt, który teraz nagle ich zdaniem (i słusznie) budzi zastrzeżenia. Decyzja o oddaniu kierowcom tej drogi - szczególnie przed zwiększo...

 

Wrocław: Koniec prac na Mostach Warszawskich

Wrocławscy kierowcy doczekali się wreszcie zakończenia prac na MostachWarszawskich we Wrocławiu. Już w nocy z piątku na sobotę 29 na 30 sierpniaotwarte dla ruchu będą obie jezdnie. Na swoje stare trasy powrócątakże tramwaje.

 

ME: Sołowow przed decydującym starciem

Dziś, jutro oraz w sobotę (29-31 pażdziernika 2009) w Szwajcarii zostanierozegrana ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Europy - Rallye Du Valais. Wrajdzie startuje polska załoga Michał Sołowow z Maćkiem Baranem (Peugeot 207S2000) - aktualni wicemistrzowie Europy.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Nawigacja za darmo na długi weekend

W dniach 29 października - 2 listopada 2010 roku NaviExpert wprowadzibezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Nawigację będzie można pobrać zestrony internetowej NaviExpert.

 

Najbezpieczniejsze auta 2010 roku

W jakich autach szansa na wyjście z wypadku bez szwanku jest najwyższa? EuroNCAP w ubiegłym roku poddała testom zderzeniowym łącznie 29 modeli. Zobacz,które z nich okazały się najbezpieczniejsze, a które najmniejodporne na zniszczenia.

 

Wątek na forum: Zapewnione finanse na S5 Kaczkowo - Korzeńsko

Tzn że rozpoczęto budowę bez zapwnienia finansowania ? Co z resztą S5 ?? Zgadzam się że te 29 km da wytchnienie mieszkańcom Rawicza czy Bojanowa ale dla kierocy tylko 29km niwiele zmienia w tej męce z Poznania do Wrocławia. To już lepiej jedźić drogą 434 po jej remoncie. ~kie...

 

Remont nawierzchni DK 29 pod Krosnem Odrzańskim

Ruszył remont nawierzchni drogi krajowej nr 29, w okolicach KrosnaOdrzańskiego, na odcinku od ronda w ciągu drogi krajowej nr 32 domiejscowości Połupin (woj. lubuskie).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019