Wyszukiwałeś:

292

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 292

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Legend

Honda Legend swój debiut na japońskim rynku obchodziła w 1985 roku. Rok później trafiła do sprzedaży w USA, gdzie do tej pory sprzedawana jest pod należącą do Hondy, marką Acura. Honda Legend doczekała się trzech nowych generacji, a także wersji coupe. Nowa Honda Legend, która na początku dostępn...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ford Escort: Dobry samochod za male pieniadze

5 Samochod jest naprawde fajny, za te pieniadzeto najlepszy wybor. Nigdy mnie nie zawiodl :)))

 

Wątek na forum: Szczegóły o Q7

prawdziwa bestia ~skunks

 

Dacia koniem pociągowym Renault Group

W 2006 roku Dacia, spółka zależna od Renault, osiągnęła najlepsze wynikihandlowe w swojej historii. Rumuńska marka stała się "lokomotywą" rozwojuRenault na rynkach międzynarodowych.

 

Było nieco bezpieczniej

Tegoroczny świąteczny weekend na drogach był bezpieczniejszy niż przedrokiem. Doszło w sumie do 292 wypadków, podczas których zginęło27 osób. Zatrzymano w tych dniach 1.795 pijanych kierowców.

 

Lubuskie: zamknięte odcinki dróg i przeprawy

Część dróg w Lubuskiem została zamknięta. Nieprzejezdne są m.in.drogi wojewódzkie 292 Bytom Odrzański – Drogomil i 315 NowaSól – Przyborów. W Nowej Soli zamknięte są al. Wolności iul. Wodna. Nie działa również żadna z przepraw promowych wwojewództwie lubuskim.

 

Nieprzejezdne drogi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku cały czas obowiązuje stan zagrożenia powodziowego.Żywioł utrudnia też życie kierowcom.Niektóre drogi są nadalnieprzejezdne.

 

Zamknięty wiadukt na DW 323

Z powodu remontu w Rudnej Gwizdanów został zamknięty wiadukt drogowy(droga wojewódzka nr 323 – dawna 292). Zakończenie prac planowanew październiku.

 

Milion na odnowę dróg po powodzi w Lubuskim

Promesę 1 mln zł dotacji otrzymało Lubuskie na remont drogi na odcinkuLubięcin-Tarnów Jezierny. Pieniądze zostały przyznane w ramachpodziału  środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowychna 2012 r. To jedna z dróg w Lubuskiem uszkodzonych podczas powodzi w2010 r. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ok. 2km odcinek zniszczonejnawierzchni.

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019