Wyszukiwałeś:

295

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 295

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

 

Wątek na forum: Więcej i szybciej - rządowe propozycje drogowe

ale klamia, nikt nie zaczal obwodnicy wasilkowa, i szybko nieruszy ~hmm

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Volkswagen Polo: Bardzo warty.

4.75 bardzo polecam ten model samochoduponieważ jest tani w utrzymaniu, silnik uwielbia LPG i jest bezawaryjny. Trzebabardzo przestrzegać wymiany łożysk w tylnych bębno-piastach.

 

Goodyear rozszerza asortyment opon bieżnikowanych TreadMax

TreadMax, linia wysokiej jakości opon bieżnikowanych Goodyeara, zostałarozszerzona o sześć nowych modeli w czterech segmentach zastosowań.Bieżnikowane opony Goodyeara mają podobny karkas, skład mieszanki oraz wzorybieżnika, jak w odpowiadających im nowych oponach. Dlatego oferują doskonałeparametry pracy, przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacjipojazdu oraz zmniejszają negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 

Więcej zimowych opon bieżnikowanych NextTread

Goodyear rozszerza asortyment zimowych opon bieżnikowanych NextTread NT WTD onajpopularniejsze rozmiary stosowane w pojazdach ciężarowych i autobusach.

 

Miliony na lubuskie drogi

Ponad 25 mln zł trafi na projekty poprawy infrastruktury transportowej w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki funduszom rozbudowanezostaną drogi wojewódzkie nr 296, 295 i 297.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach lubuskiego

– W latach 2014-2020 zaplanowaliśmy 49 inwestycji - 39 dróg,siedem obwodnic, trzy mosty. Przebudowanych zostanie 160 km. Szacunkowy koszttych zadań to 561 mln zł – informują władze woj. lubuskiego.

 

Ruszają przebudowy w Lubuskiem

3,1-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 296 Iłowa –Ruszów i 3,6- kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 295Nowogród Bobrzański – Żagań zyskają nową nawierzchnię.Inwestorem jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze,a wykonawcą firma Skanska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019