Wyszukiwałeś:

297

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 297

Spróbuj też wyszukać: e65

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Skoda Fabia: SUPER SPRZĘT

4.75 trzeba mieć troszke serca i nie wsadzaćrąk gdzie nie trzeba, samochodzik niezawodny!! oby tak dalej 70000 bez żadnejawarii, sam jestem zdziwiony!!

 
 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Sytuacja na dolnośląskich drogach po powodzi

Ulewne deszcze, które w miniony weekend przeszły przez Dolny Śląsk,spowodowały lokalne powodzie i podtopienia. Najbardziej ucierpiał rejon WorkaTuroszowskiego, gdzie rzeka Miedzianka zniszczyła 2/3 Bogatyni. Natomiastprawie 8 metrów miała fala na Nysie Łużyckiej, która przeszłaprzez Zgorzelec. Drogi wojewódzkie Dolnego Śląska równieżucierpiały podczas drugiej tegorocznej powodzi. Kierowcy muszą liczyć się zpoważnymi utrudnieniami.

 

Przebudowa DW 297 Kozłów-Golnice potrwa do 2014 r.

Rozpoczęła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 297 wwojewództwie dolnośląskim. Jest to pierwszy etap inwestycji. Pracebędą prowadzone na odcinku ponad 10 km od Kozłowa poprzez Starą Oleszną,Trzebień aż do Golnic.

 

Miliony na lubuskie drogi

Ponad 25 mln zł trafi na projekty poprawy infrastruktury transportowej w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki funduszom rozbudowanezostaną drogi wojewódzkie nr 296, 295 i 297.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach lubuskiego

– W latach 2014-2020 zaplanowaliśmy 49 inwestycji - 39 dróg,siedem obwodnic, trzy mosty. Przebudowanych zostanie 160 km. Szacunkowy koszttych zadań to 561 mln zł – informują władze woj. lubuskiego.

 

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Pierwsze prace nad obwodnicą Bolesławca w ciągu DW297 właśnie ruszyły.Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogiwojewódzkiej o długości czterech kilometrów. Dzięki nowejdrodze będzie można ominąć Bolesławiec od południowo-wschodniej strony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019