Wyszukiwałeś:

2cv

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2cv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wątek na forum: Citroen 2CV powraca!

Jest tak paskudny i tak daleko mu od pięknej brzydoty orginału, że duża odwaga firmy Citroen może świętować wielką klapę. ~Greg1

 

Wątek na forum: Citroen 2CV - jak Feniks z popiołów?

Pamiętam jak wchodził c3 - wtedy własnie ten model okrzyknięto następcą 2cv. Wieć ilu ich w końcu będzie? sajmon

 

Citroen 2CV powraca!

Jedna z największych ikon motoryzacji znad Sekwany, a także marzenie wielukolekcjonerów zabytkowych samochodów powraca do życia. Świat obiegływłaśnie pierwsze zdjęcia samochodu, który będzie kontynuatorem popularnegoniegdyś modelu Citroen 2CV.

 

C3 Pluriel niczym 2CV

Podczas wystawy w Paryżu Citroen zaprezentuje specjalną wersję modelu C3Pluriel o nazwie Charleston, która będzie stanowić ukłon w stronęlegendarnego modelu 2CV w sześćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia jegoprodukcji.

 

Citroen 2CV - jak Feniks z popiołów?

Citroen wodzi za nos cały światek motoryzacyjny. Do internetu przedostałysię pierwsze - dość tajemnicze - zdjęcia nowego modelu francuskiej marki,który zadebiutować ma na salonie samochodowym we Frankfurcie. Krążąopinie, że może być to następca legendarnego modelu 2CV.

 

Następca 2CV

Citroen 2CV to jeden z najbardziej kultowych aut francuskiej marki.Któż nie pamięta kultowej francuskiej komedii w którejinspektor Cruchot szalał za kierownicą 2CV-ki w towarzystwie właścicielkiauta, którą była siostra zakonna. Serwis Car donosi, że Citroenpracuje nad następcą tego modelu – Citroenem  3CV.

 

Citroen: Współczesny 2CV w przyszłym roku

Citroen 2CV to jeden z najbardziej kultowych aut, jakie w swoim dorobku historycznym posiada francuski producent. Wiosną 2014 na rynek trafi jegonastępca.

 

Toruń gości największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV

Dla polskich fanów francuskiej motoryzacji mamy świetną wiadomość.Już za nieco ponad tydzień rozpocznie się w Toruniu największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV.

 

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów 2CV

Citroen 2CV to legendarny model francuskiej marki i nawet wiele lat po zakończeniu produkcji ma mnóstwo fanów na całym świecie.Potwierdził to 21. Światowy Zlot Miłośników Citroena 2CV,który odbył się w Toruniu.

 

Wylicytuj Citroena 2CV

Wciąż można licytować przedmioty na aucjach WOŚP. Jednym z nich jestCitroen 2CV, który brał udział w akcjach promocyjnych jednego zserwisów oferującego porównywarkę cen.  Samochód torównież jedna z głównych atrakcji wrocławskiego finału WOŚP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019