Wyszukiwałeś:

3 X

City X

SUV X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 City SUV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Qoros prezentuje miejskiego SUV-a

Firma Qoros nie kryje się z bardzo ambitnymi planami podbojów. Tym razemzaprezentowała szkic nowego modelu. Będzie to auto sportowo-rekreacyjne onazwie 3 City SUV.

 

Qoros 3 City SUV - europejski debiut w Genewie

Auta marki Qoros mocno odbiegają poziomem od stereotypowych samochodów zChin. Kolejnym produktem marki jest model 3 City SUV, którego europejska premiera nastąpi 3 marca w Genewie.

 
 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 
 

Volvo XC90 - pierwsza jazda dużego Wikinga

Dwanaście lat kazało Volvo czekać na pojawienie się nowej generacji swojegoflagowego SUV-a. W międzyczasie rynek został opanowany przez małe ikompaktowe pseudoterenówki, a Volvo zmieniło właściciela. Nowe XC90 tojednak stara, dobra i sprawdzona szkoła w ultranowoczesnym wydaniu.

 

Qoros 5 oficjalnie

Qoros to chińska marka, która chce zawojować rynek SUV-ów icrossoverów na Starym Kontynencie. Do modelu 3 dołącza większa"piątka".

 
 

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań Motor Show 2016

Kilka miesięcy po światowej premierze, nowy VW Tiguan zawita do Polski.Krajowy debiut tego SUV-a będzie miał miejsce podczas Poznań Motor Show 2016.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 City SUV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019