Wyszukiwałeś:

3 X

sedan X

. Znaleziono 602 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 602 wszystkich):

Mazda 3 Sedan

 

Mazda 3 Sedan - powiew świeżości w line-up'ie modelowym Mazdy

 

Premiera BMW Serii 3

W najbliższy piątek 14 października BMW odsłoni swój najnowszy model. Światło dzienne ujrzy BMW serii 3 sedan, model na rok 2012.

 

BMW Serii 3 Sedan

Kilka godzin temu miała w Monachium miejsce premiera nowego modelu bawarskiegokoncernu. Kurtyna opadła i już wiemy jaka jest nowa seria 3. PrzedstawiamyWam szóstą generację "trójki".

 

Qoros atakuje segment C

Na targach w Genewie chińska firma Qoros zaprezentuje przedprodukcyjną wersję swojego pierwszego modelu, którym chce rywalizować w segmencieC. Obok Qoros 3 Sedan pokazane zostaną również dwa koncepcyjne modele.

 

Mazda 3 sedan na zdjęciach

Chwilę po tym, jak Mazda oficjalnie przedstawiła pierwsze informacje, w tymzdjęcia, na temat nowej generacji kompaktowej "trójki", do"sieci" wyciekły pierwsze fotografie tego samego modelu, tyle że wwersji czterodrzwiowej.

 

Qoros zapowiada kolejny model

Chińska marka Qoros zamierza znów zadziwić Stary Kontynent. W marcu,na targach w Genewie pokaże światu swój drugi po 3 Sedan model.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Nadchodzi chiński konkurent Golfa

Marka Qoros odsłoniła karty, mimo że do targów w Genewie pozostałojeszcze klika tygodni. To w Szwajcarii Qoros zaprezentuje światu model 3Hatch.

 

Wątek na forum: RADIO MAZDA 3

Witam, MAZDA 3 SEDAN 1.6 16V 105KM 2003rok produkcji Bardzo bym prosił o udzieleniu mi jak największej informacji na temat radia samochodowego w maździe 3. Chodzi mi oto że moje radio w samochodzie oryginalne nie posiada funkcji cd nie ma napędu cd. Chciałbym wstawić sobie jakieś inne niestanda...

 

Mazda 3 ? ceny i wyposażenie

Polski importer ujawnił cennik nowej generacji Mazdy 3. Bazowy model kosztuje95 tys. złotych, ale jest bardzo bogato wyposażony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019