Wyszukiwałeś:

3 X

hatch X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Jeśli używany to...oczywiście Volkswagen

KOMUNIZM WRÓCIŁ - Polacy będą jeździć już tylko używanymi autami !!! ~aro

 

Debiut Saaba 9-2X w grudniu

Pięciodrzwiowy Saab 9-2X z napędem na wszystkie koła pokazany zostaniepodczas grudniowego salonu samochodowego w Los Angeles.

 

Hyundai i30 - nowy kompakt, nowe nazewnictwo

Wraz z nowym modelem klasy średniej niższej Hyundai będzie chciałuszczknąć większą część europejskiego tortu segmentu kompaktów.Jednocześnie zapoczątkowane zostanie całkowicie nowe nazewnictwo samochodówtej koreańskiej marki.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Ford Focus RS: o czym szumią wierzby

Focus RS jest jednym z najbardziej kultowych Hot Hatchów. W 2015 roku Ford planuje zaprezentować następno generację Focusa RS. Już teraz pojawiają sie plotki dotyczące tego modelu.

 

Skoda Octavia Combi RS: Szybka i praktyczna, ale bez pikanterii

Jest taki moment w życiu człowieka - ślub, narodziny dziecka (drugiego,trzeciego...), awans zawodowy lub społeczny, czterdziestka na karku - poktórym musi mocno przewartościować swoje dotychczasowe życie. Także wkwestii motoryzacyjnej. Już nie sportowe coupe czy inny hot-hatch, a bardziejodpowiedni model. Podpowiadamy, co wybrać, aby ta zmiana nie była zbyt bolesna- Skoda Octavia RS w wersji kombi.

 

Najmocniejszy Golf GTI na oficjalnych zdjęciach

Na razie jest tylko autem koncepcyjnym, przygotowanym specjalnie na świętotuningu w Worthersee. Jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodzi sięw specjalną edycję Golfa na 40-lecie słynnej wersji GTI.

 

Audi RS3 Sportback już w polskich salonach

Audi RS3 Sportback można w skrócie przedstawić dwoma słowami: najmocniejszy kompakt. Jeśli taki opis odpowiada Waszym preferencjom to czasruszać do salonów marki.

 

Hyundai i30 Turbo ? test video

Każdy szanujący się producent, który rywalizuje w segmenciekompaktów powinien w swojej gamie oferować wersję z gałęzi hothatchów. Hyundai stara się dołączyć do tego grona z modelem i30Turbo. Ostrzegamy jednak by nie nazywać tego auta „hot”, awytłumaczenie znajdziecie w naszym teście video.

 

Toyota Yaris GR Sport w salonach

Toyota Yaris GR Sport, nowy model inspirowany sportowym Yarisem GRMN, jest jużdostępna w salonach Toyoty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020