Wyszukiwałeś:

a8

. Znaleziono 573 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a8

Spróbuj też wyszukać: a8 spalanie a8 dane techniczne a8 d2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 573 wszystkich):

Wątek na forum: Kolektor ssący A8

Witam, poszukuję kolektora ssącego (plastikowego) prawego do A8 4.0 TDI nr 057129676AH. Może mi ktoś pomóc ? mój tel 604 22 81 89 Pozdrawiam ~budius

 

Common Rail w Audi A8

W ubiegłym roku Bosch rozpoczął produkcję seryjną trzeciej generacjisystemów wtryskowych Common Rail. Obecnie ten system wtrysku bezpośredniegojest seryjnie montowany w Audi A8.

 

Nowy wygląd A8

Rok temu najmocniejsza, sześciolitrowa wersja Audi A8 zmieniła swoją"twarz", dostając nowy, większy grill. Teraz nadszedł czas napozostałe wersje silnikowe luksusowego modelu niemieckiej marki.

 

Zapomniana autostrada A8?

Resort transportu przedstawiając ostatnie plany budowy dróg i autostrad do2013 roku ani słowem nie wspomniał o ponad 35 kilometrowym odcinku A8 -autostradowym obejściu Wrocławia, mimo że termin jego realizacji zostałokreślony na lata 2005-2009. Na jakim etapie są prace nad inwestycją, takoczekiwaną przez kierowców i mieszkańców stolicy Dolnego Śląska,postanowiliśmy sprawdzić w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Przedsmak nowego Audi A8

Koncern z Ingolstadt odsłania pierwsze detale dotyczące swojej topowejlimuzyny, czyli Audi A8. W przeciwieństwie do Michaela Dicka (członek zarząduodpowiedzialny za rozwój techniczny), który został ukazany wpełni, nowe auto pokazało tylko wiązkę z reflektorów.

 

Nowe Audi A8 tuż, tuż

30 listopada, a więc już w najbliższy poniedziałek, Audi przedstawinajnowszą generację swojej flagowej limuzyny - modelu A8. A wszystko odbędziesię przy okazji targów designu w Miami.

 

Google Earth w Audi A8

Nowe Audi A8, które wejdzie do sprzedaży w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem na świecie, w którym zintegrowano system nawigacjisatelitarnej z Google Earth.

 

Wątek na forum: Nowe Audi A8: Kolejna odsłona sportowego luksusu + [VIDEO]

bez przesady - w trasie wieksze silniki nie pala wiele wiecej od malych.. jedynie w miescie zwieksza sie spalanie i to solidnie.. mam A8 Q 4,2 i roznica miedzy trasa a miastem jest nawet 2-krotna lub wiecej jak sie postarac.. najnizsze spalanie w trasie (predkosc ok 80-90km/h po wioskach w Austr...

 

WLAN w Audi A8

Audi A8 jest pierwszym samochodem na świecie, który na życzenie już wfabryce może zostać wyposażony w hotspot WLAN – bezprzewodowy dostępdo internetu. Pasażerowie mogą równocześnie korzystać aż z ośmiuurządzeń wykorzystujących technologię WI-FI.

 

Audi A8 dla szofera

Japoński oddział Audi zaprezentował model A8 w wersji przygotowanejspecjalnie na ten rynek. Powstanie tylko pięć egzemplarzy edycji A8 LChauffeur.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019