Wyszukiwałeś:

al X

jerozolimskie X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al jerozolimskie

Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 27 z 27 wszystkich):

Remont niewiele zmieni

W alei Krakowskiej w Warszawie ruszyła przebudowa skrzyżowania z ulicą NaSkraju. Kontrakt z firmą Planeta przewiduje budowę oddzielnego pasa do skrętuw lewo w ulicę Na Skraju, a także zainstalowanie oddzielnych świateł doskrętu w lewo. Prace zakończą się do 30 czerwca.

 

Ruszają mega inwestycje w Warszawie

Rusza budowa Mostu Północnego w Warszawie, a we wtorek (19 maja)podpisano umowę na budowę węzła Łopuszańska - nazwanego już żelbetowąwanną.

 

Pozwolenie na budowę Węzeł Łopuszańska – Kleszczowa

Pozwolenie na budowę węzła Łopuszańska - Kleszczowa oraz przebudowę drogikrajowej nr 8 na odcinku ulicy Krańcowej we Włochach wydal wojewodamazowiecki. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza, żeinwestor może rozpocząć prace budowlane.

 

Wielkiemu miastu, które sie śpieszy

Warszawa. Zamknięty dla ruchu odcinek Alei Jerozolimskich od ulicyMarszałkowskiej do Emilii Plater - wypadek drogowy. Na miejscu policja, strażpożarna, pogotowie. To zapowiedź akcji WIELKIEMU MIASTU, KTÓRE SIĘSPIESZY.

 

Stolica z Węzłem Łopuszańska

Jeszcze przed Nowym Rokiem Mazowiecki Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła Łopuszańska w Warszawie.Aby skomunikować węzeł z Al. Jerozolimskimi w miejscu budowanego węzłaSalomea, GDDKiA wykonała odcinek jezdni, umożliwiający dojazd do węzłaŁopuszańska od strony Pruszkowa.

 

Warszawa: co wyremontują w 2012?

Zarządcy dróg w Warszawie przedstawili plany remontowe na 2012 rok.Drogowcy planują sfrezować kilkanaście odcinków dróg,wyremontować chodniki i przystanki autobusowe, zadbać o oświetlenie isygnalizację świetlną.

 

Warszawa: Kolejny odcinek Nowolazurowej w budowie

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych podpisał umowę z firmą Skanska nabudowę kolejnego odcinka ul. Nowolazurowej – od ul. Chrościckiego do ul.Połczyńskiej. Dzięki tej inwestycji poprawi się komunikacja pomiedzydzielnicami Włochy i Bemowo. Prace budowlane wyniosą blisko 80 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "al jerozolimskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018