Wyszukiwałeś:

audi

. Znaleziono 5671 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi

Spróbuj też wyszukać: audi a4 audi a3 audi a6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 5671 wszystkich):

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Nowe Audi A4 w Polsce

Limuzyna zamknięta w klasie średniej. Tak pokrótce możnascharakteryzować jedno z najnowszych dzieł Audi, model A4. Samochódwłaśnie wjechał do polskich salonów i wszystko wskazuje na to, żepowtórzy sukces sprzedażowy swoich poprzedników.

 

Audi A6 - kolejne oblicze limuzyny klasy biznes

Do polskich salonów niemieckiej marki rodem z Ingolstadt wjeżdzawłaśnie najnowsza generacja Audi A6. Nieco mniejsza, lżejsza, a przy tymekonomiczniejsza, jak zwykle też obfituje w szereg rozwiązańtechnologicznych, w wielu przypadkach całkowicie innowacyjnych, dziękiktórym realizuje hasło koncernu "Przewaga dzięki technice".

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Audi Q3: Moda nie musi być nudna

Sprawić, by coś stało się modne, to połowa drogi, jeśli nie więcej, doodniesienia sukcesu rynkowego. I to w każdej chyba branży, nie tylko tejzwiązanej z odzieżą. Nie inaczej jest i w motoryzacji, gdzie to właśniemoda decyduje często za nas o wyborze marki, klasie auta, a nawet o jegokolorze. Poleganie tylko na modzie może być jednak zgubne, bowiem ta przemijaczęsto wraz z zakończeniem sezonu. No, chyba że modna rzecz ma jeszcze inneatuty, jak testowane przez nas Audi Q3.

 

Audi przyszłości

Czy tak będą wyglądać modele Audi w przyszłości? Nie tej najbliższej,liczonej w latach na palcach dwóch rąk, ale w nieco bardziej odległejperspektywie czasu. Audi fleet shuttle quattro powstał wprawdzie na potrzebyfilmu, ale być może nasze dzieci bądź wnuki będą mogły podobniewyglądające modele w czterema ringami na grillu nabyć już w salonachsprzedaży.

 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

Audi S3 Limousine: Mała, szybka limuzyna

Nie ma w nazwie "RS", więc sportowcem jest tylko w połowie. Należydo segmentu kompaktów, więc również ciężko mówić opełnoprawnej limuzynie. Audi S3 jest swego rodzaju kompromisem pomiędzyosiągami, elegancją na najwyższym poziomie i miejskimi potrzebami.

 

Nowe Audi A6 - ulepszona klasa biznes

Na polski rynek wchodzi nowa wersja Audi A6. Co się zmieniło? Przede wszystkimbardzo subtelnie wygląd zewnętrzny. Więcej zmian nastąpiło w jego wnętrzu.Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów, reflektory oraz systemrozrywki. Zarówno wersja Limousine jak i Avant mają być jeszczebardziej atrakcyjne.

 

Piłkarze Bayernu dostali nowe Audi. Tym razem elektryczne

Audi współpracuje z klubem Bayern Monachium i w ramach umowy piłkarze otrzymują regularnie służbowe samochody. Tym razem zamiast sportowych maszynspalinowych są to elektryczne SUV-y.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022